Manager ds. Testów

Lokalizacja: Wrocław

Kamil z Lublina
Zadania
  • Udział w projektowaniu, pisaniu planów i przypadków testowych oraz w samej realizacji testów
  • Weryfikowanie postępów w procesie testowania oraz jakości oprogramowania
  • Koordynowanie oraz zarządzanie procesami testowania w zakresie testów integracyjnych, wydajnościowych, funkcjonalnych, regresyjnych i akceptacyjnych
  • Współpraca z innymi menedżerami testów
  • Tworzenie dokumentów
  • Dbanie o wysoką jakość procesu testowania zgodną
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Udział w różnych etapach cyklu trwania projektu
Wymagany profil
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku Managera ds. Testów
  • Wiedza oraz doświadczenie w zakresie zarządzania procesem testowania
  • Doświadczenie w projektowaniu i inżynierii procesowej
  • Bardzo dobra znajomość środowiska Microdoft
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki Informatyka, Telekomunikacja, Elektronika
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność, otwartość, zaangażowanie
Oferujemy
  • Ciekawą współpracę ze specjalistami z wielu dziedzin (web, embedded, mobile)
  • Bogaty pakiet szkoleń technicznych, miękkich i językowych (szkolenia 2-3 razy w miesiącu)
  • Dostęp do biblioteczki technicznej, portali e-learningowych i spotkań „knowledge sharing”
  • Wielojęzyczne i kreatywne środowisko pracy
  • Możliwość kształtowania swojej ścieżki kariery
  • Możliwości rozwoju poprzez zmiany projektów, technologii, branż
  • Jasny system oceny i feedbacku
  • Pracę w firmie, dla której Twój głos i opinia są ważne i brane pod uwagę
  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet Multisport i ubezpieczenie grupowe
  • Wiele niezapomnianych imprez integracyjnych dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Pakiet relokacyjny dla osób z poza Wrocławia
  • Stabilne zatrudnienie w najlepszym miejscu pracy IT w Polsce!

Prosimy o przesłanie swojego CV razem z informacją z jakiego portalu pochodzi ogłoszenie

Wyślij wiadomość

podziel się ze znajomymi

captcha