Infrastruktura IT

Kompleksowe usługi i wiodące rozwiązania z zakresu Infrastruktury IT.

Rozwiązania serwerowe

Pracuj z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań biznesowych z rodziny Microsoft, które pozwolą usprawnić działalność Twojej firmy.

IT-INFRASTRUCUTRE-microsoft-partner

Rozwiązania w chmurze

Przenieś swój biznes do chmury publicznej, prywatnej lub hybrydowej i zoptymalizuj koszty IT!

IT-INFRASTRUCUTRE-rozwiazania-w-chmurze

Rozwiązania sieciowe

Wdrażaj z nami szybkie i niezawodne rozwiązania sieciowe i systemy monitorowania w czasie rzeczywistym. Bądź na bieżąco ze zmianami, które zachodzą w Twojej firmie.

IT-INFRASTRUCUTRE-rozwiazania-sieciowe

Blog IT Infrastructure

Dowiedz się o najnowszych trendach rynkowych z dziedziny Infrastruktury IT z naszego blogu.

IT-INFRASTRUCUTRE-blogersii

Wsparcie IT

Twoja infrastruktura IT wymaga profesjonalnego wsparcia? Mierzysz się z migracją, potrzebujesz doradztwa eksperckiego? Chciałbyś, w całości lub częściowo, skorzystać z usług utrzymania swojego środowiska IT? Nasz wysoce wykwalifikowany zespół, administratorzy i eksperci techniczni, posiadający certyfikaty m.in. Microsoft, IBM, Unix, Cisco, Juniper i Oracle, ma za sobą setki udanych wdrożeń.

Administrowanie systemami

Każdego dnia, w trybie 24/7, wspiera klientów z całego świata – z chęcią pomożemy i Twojej organizacji! Zarządzając  i monitorując wszystkimi zmianami w systemach IT, nasze wsparcie infrastrukturalne obejmuje również proces Change Management i Configuration Management, dzięki czemu będziemy proaktywnie wspierać Twoją firmę.

Nasze usługi
Administrowanie systemami i serwerami

Utrzymanie wewnętrznych i zewnętrznych systemów, kluczowych dla biznesu, zostaw nam! Dzięki proaktywnemu monitoringowi złożonych środowisk przez zespół Sii, będziesz mieć pewność, że Twój system działa niezawodnie i jest zawsze gotowy do pracy. Sprawnie wdrożymy wszystkie zmiany i aktualizacje.

Wdrożenia i integracje

Wykonamy dla Ciebie wdrożenie, integrację, oraz optymalizację systemów: Microsoft Windows Server, Exchange, Lync, Skype for Business, SharePoint i MS SQL, systemy do współpracy i komunikacji, systemy głosowe, bazy danych, Wirtualizacja Vmware, Hyper V i Citrix.

Utrzymanie

Prowadzimy utrzymanie i monitoring systemów w trybie 24/7/365. Problemy rozwiązujemy pod reżimem ustalonego SLA. W zależności od potrzeb, usługi świadczymy zdalnie lub on-site – w siedzibie Klienta, zgodnie z najlepszymi praktykami w IT oraz ITIL. Pracę naszych specjalistów wspierają profesjonalne narzędzia ITSM.

Konsulting

Potrzebujesz wiedzy ekspertów? Nasza dział konsultingu pomoże Ci w zakresie:  optymalizacji środowiska IT,  analizy i projektowania rozwiązań, audytu bezpieczeństwa sieci, audytu legalności oprogramowania. Certyfikowani specjaliści ds. Microsoft, Cisco, IBM, Oracle, ITIL udzielą wsparcia Twojemu Działowi IT oraz przeprowadzą szkolenia techniczne i eksperckie.

Mocne strony Sii

  1. Ponad 100 Administratorów Infrastruktury.
  2. Średnio 30 projektów infrastrukturalnych realizowanych w roku.
  3. 8 oddziałów zapewniających wsparcie 24/7/365.
  4. Własne laboratoria.
  5. Działamy w oparciu o SLA i najlepsze praktyki ITIL.

IT-INFRASTRUCUTRE-logo-active-directoryIT-INFRASTRUCUTRE-logo-windows-serverIT-INFRASTRUCUTRE-logo-exchangeIT-INFRASTRUCUTRE-logo-sql-serverIT-INFRASTRUCUTRE-logo-lyncIT-INFRASTRUCUTRE-logo-skypeIT-INFRASTRUCUTRE-logo-office365IT-INFRASTRUCUTRE-logo-windows-azureIT-INFRASTRUCUTRE-logo-microsoft-hyper-vIT-INFRASTRUCUTRE-logo-vm-mareIT-INFRASTRUCUTRE-logo-citrixIT-INFRASTRUCUTRE-logo-ibmIT-INFRASTRUCUTRE-logo-hpIT-INFRASTRUCUTRE-logo-dellIT-INFRASTRUCUTRE-logo-ciscoIT-INFRASTRUCUTRE-logo-oracleIT-INFRASTRUCUTRE-logo-solarwindsIT-INFRASTRUCUTRE-logo-redhatIT-INFRASTRUCUTRE-logo-nagiosIT-INFRASTRUCUTRE-logo-linuxIT-INFRASTRUCUTRE-logo-unix

Mocne strony Sii

  1. Ponad 100 Administratorów Infrastruktury.
  2. Średnio 30 projektów infrastrukturalnych realizowanych w roku.
  3. 8 oddziałów zapewniających wsparcie 24/7/365.
  4. Własne laboratoria.
  5. Działamy w oparciu o SLA i najlepsze praktyki ITIL.

Zrealizowane projekty

Migracja Active Directory – POC

Potrzeba biznesowa Międzynarodowe, rozproszone środowisko Active Directory bardzo dużej skali, […]

Audyt środowiska MS SQL

Potrzeba biznesowa Problemy wydajnościowe na środowisku MS SQL u Klienta, potrzeba […]

Administracja sieciami LAN/WAN

Potrzeba biznesowa Utrzymanie sieci teleinformatycznej w rozproszonej geograficznie i organizacyjnie […]

Kontakt

LinkedIn
Mateusz Micek

Mateusz Micek Practice Sales Manager

Zainteresowała Cię nasza oferta? Chciałbyś dowiedzieć się, w jaki sposób możemy wspomóc Twój biznes? Skontaktuj się z nami! Nasz ekspert udzieli odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania i pomoże w doborze najlepszej dla Ciebie oferty!
Zapraszamy do kontaktu!

Wyślij wiadomość