Offshore

Sii Polska jest czołowym dostawcą usług offshoringowych w dziedzinie IT i inżynierii w Polsce. Ponad połowa z naszych Power People zajmuje się obecnie projektami dla Klientów operujących w 18 krajach, w tym: Niemiec, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, USA, Kanady czy krajach bałtyckich. Nasze zaangażowanie w dostarczaniu najwyższej jakości usług na rynki zagraniczne zostało uhonorowane tytułem „Offshore Development Center”. Dodatkowym potwierdzeniem rzetelności i troski o spełnienie najbardziej restrykcyjnych, międzynarodowych wymagań dotyczących poziomu zabezpieczenia systemów informatycznych, jest certyfikat Common Criteria, którym możemy się pochwalić jako jedna z dwóch firm w Polsce.

Emilia Iwińska Head of Marketing & Sales Support to@domain
18

Obsługiwanych Krajów
8

Delivery Centers
50

Zagranicznych Klientów

WYBIERZ SII POLSKAZalety współpracy z nami

Sii Polska posiada Centra Offshoringu w 8 największych miastach kraju. Ich łączna powierzchnia to ponad 15,000m2 w pełni wyposażonych i bezpiecznych biur. Każdy zespół ma własne pomieszczenie z odrębnym systemem kontroli dostępu.
Wszystkie oddziały Sii wykorzystują zaawansowane narzędzia telekomunikacyjne, które umożliwiają nam szybką, niezawodną i bezpieczną wymianę informacji pomiędzy różnymi krajami.

Polityka bezpieczeństwa, system zarządzania danymi osobowymi oraz plan ciągłości działania obowiązują w Sii Polska na wszystkich poziomach firmy. Wszystkie jednostki działają w oparciu o redundantną sieć MPLS z pełną separacją urządzeń klienckich, codziennymi kopiami bezpieczeństwa oraz kontrolowanymi RPO i RTO.

Przez ponad 9 lat udało nam się udzielić wsparcia w dziedzinie IT delivery i inżynierii dla ponad 40 klientów międzynarodowych. Potwierdzeniem naszej pracy i kompetencji są liczne referencje, jakie otrzymaliśmy od firm, które zdecydowały się korzystać z naszych usług.

Wyznajemy skoncentrowaną na kliencie filozofię prowadzenia biznesu – w naszej formie to klienci decydują o warunkach współpracy.

BPO w PolsceDlaczego warto?

 • Łatwy dostęp

  wiele połączeń lotniczych dzięki międzynarodowym lotniskom

 • Neutralność i stabilność

  brak lokalnych konfliktów zbrojnych, ruchów separatystycznych czy ataków terrorystycznych

 • Powszechna znajomość języków obcych

  wielokulturowe środowisko pracy

 • Niskie koszty działalności

  konkurencyjne ceny, zachęcające koszty pracy

 • Bezpieczeństwo

  członek UE, NATO, OECO, Światowej Organizacji Handlu, strefy Schengen, ONZ, OBWE, Międzynarodowego Komitetu Czerwonego Krzyża, OCE

 • Dobrze wykształcone kadry

  2 miliony studentów, w tym ponad 225,000 kierunków inżynieryjnych, informatycznych, matematycznych i statystycznych

Modele współpracy Zawsze dostosowujemy się do potrzeb Klienta

Nasze referencje

Nasi klienci Oni nam zaufali:

Wyślij wiadomość