Telekomunikacja i Media

Liczba użytkowników i urządzeń podłączonych do Internetu wzrasta w zawrotnym tempie. Raporty firmy Cisco mówią o 100 „rzeczach” podłączanych do globalnej sieci w każdej sekundzie i szacują ich ilość w roku 2020 na 50 miliardów. Firmy telekomunikacyjne stoją przed ogromnym wyzwaniem nadążania za zmieniającymi się realiami rynku i wymaganiami klientów. W przeciwnym razie istnieje zagrożenie, że mogą zostać zmarginalizowane do roli dostawcy kanału transmisji, a ich zyski będą kontynuowały spadkowe trendy. Jedynym możliwym wyjściem z tej sytuacji wydaje się być zmiana strategii, oparta na transformacji systemów IT wspierających procesy biznesowe.

 

Dzięki bogatemu doświadczeniu swoich konsultantów firma Sii Polska jest naturalnym partnerem w optymalizacji i rozbudowie systemów informatycznych firm telekomunikacyjnych. Naszym Klientom oferujemy szeroki zakres usług, od analizy procesów biznesowych i ich implementacji w narzędziach wspierających ich automatyzację, poprzez integrację istniejących systemów i wprowadzanie nowych, aż po wsparcie podstawowych usług sieci telekomunikacyjnej.

 

Serdecznie zapraszam do kontaktu,

Monika Mikosza Account Manager to@domain

Wybierz Sii polska

 • Praktyczna znajomość sektora telekomunikacyjnego i mediów, wynikająca z realizowanych projektów.
 • Kadra specjalistów śledząca światowe trendy w branży telekomunikacyjnej i medialnej.
 • Szerokie spektrum Klientów z różnych branż, pozwalające proponować firmom telekomunikacyjnym nowe rozwiązania wspierające ich biznes.
 • Umiejętność i chęć dzielenia się wiedzą i doświadczeniem.
 • Kompetencje kierowania projektami – analityków i architektów – pozwalające podołać najbardziej złożonym projektom.

 

Nasza oferta dla

Modele WspółpracyZawsze dostosowujemy się do potrzeb Klienta

  Nasze referencje

  Nasi klienci Oni nam zaufali:

  Wyślij wiadomość