top-image
  WSTECZ

  10 lat Sii w Polsce

  W tym roku Sii obchodzi wyjątkowy, bo już dziesiąty, jubileusz. Z tej okazji rozpoczęło się wielkie świętowanie. Inauguracją była premiera filmu „Road to success 2006-2016”, w którym została ukazana historia firmy, jej rozwój i różne ciekawostki. Obejrzyjcie go koniecznie (link) i poznajcie drogę, jaką przeszła firma w ciągu dziesięciu lat!

  Okrągły jubileusz świętowano w każdym z ośmiu oddziałów. Obchody były słodkie i pełne niespodzianek, ponieważ od samego rana biura były udekorowane , można było zjeść pyszne słodycze i torty oraz wygrać bilety do kina. Dodatkowo w Gdańsku zostały zorganizowane cykliczne pokazy filmu „Road to success”. Świętowanie w biurach to tylko część niespodzianek. Oddziały bawiły się także poza biurami.

  Na imprezę karnawałową w Warszawie, połączoną ze świętowaniem jubileuszu, przybyło ponad 700 osób, wszyscy w najlepszych humorach i szalonych strojach. Kolejny raz goście udowodnili, że Sii potrafi się świetnie bawić! Każdy oddział celebrował na swój sposób, w przebraniach lub bez, ale zawsze z uśmiechem na twarzy. Zobaczcie relacje także na naszym Instagramie (link).

  W ciągu ostatnich lat wiele się zmieniło. Firma dynamicznie się rozwija. Obecnie zatrudnia 2300 osób, obsługuje klientów z całego świata, realizując najróżniejsze projekty. Jednak początki nie były najłatwiejsze – można je także poznać, oglądając film. Sii stworzyła tylko jedna osoba – Gregoire Nitot, który przyjechał do Polski z biznes planem i mnóstwem motywacji. Kapitał na start w 30 procentach stanowiły oszczędności Grega, pozostałą częścią był wkład francuskiego inwestora – firmy Sii.

  Z okazji obchodów 10-lecia przygotowaliśmy kilka niespodzianek. Jedną z nich jest konkurs, w którym do wygrania jest wycieczka dla dwóch osób do wybranej stolicy w Europie. Aby wygrać, wystarczy nagrać krótki filmik z życzeniami dla Sii. Szczegóły znajdziecie tutaj (link). Do dzieła!

  Może Cię również zainteresować

  Pokaż więcej newsów

  Bądź na bieżąco

  Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

  ZATWIERDŹ

  Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
  Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

  Möchten Sie fortsetzen?