top-image
WSTECZ

127 osób zatrudnionych w lipcu

Lipiec br. był rekordowym miesiącem pod względem zatrudnienia w Sii Polska. Dział Rekrutacji i HR przyczynił się do zrekrutowania aż 127 nowych osób na stanowiska związane z nowymi projektami oraz Letnią Akademią Talentów.

W związku z nieustannym rozwojem firmy potrzeby rekrutacyjne stale rosną. Dzięki prowadzeniu wielu projektów Sii poszukuje osób o różnych profilach z obszaru IT i inżynierii. W lipcu padł rekord zatrudnienia. Do Sii Polska zostało przyjętych aż 127 nowych specjalistów. Na tak duże zainteresowanie ofertami pracy wpływa nie tylko stabilność finansowa firmy i atmosfera panująca w pracy, ale przede wszystkim ciekawe wyzwania projektowe oraz dodatkowe korzyści w postaci benefitów.

– Zatrudnienie 127 osób w zaledwie miesiąc to dla nas duży sukces. To nie tylko zaufanie, jakim obdarzają nas sami kandydaci, ale również docenienie naszych ciągłych starań. Zawsze staramy się uwzględniać oczekiwania i potrzeby zatrudnionych, dzięki czemu stajemy się coraz lepszym miejscem pracy i jesteśmy coraz pozytywniej oceniani przez naszych inżynierów. Stąd też bierze się tak duże zainteresowanie naszą firmą i mnogość aplikacji na stanowiska. – mówi Joanna Kucharska, Dyrektor ds. HR i Komunikacji.

Dzięki dojrzałemu procesowi rekrutacyjnemu, składającemu się nie tylko z rozmowy kwalifikacyjnej, na której przywiązujemy dużą wagę do kwalifikacji miękkich, ale również z serii testów sprawdzających wiedzę, możliwe jest dobranie odpowiednich kandydatów, którzy najlepiej sprawdzą się w danym projekcie. Nad efektywną rekrutacją czuwają managerowie działów oraz 40 rekruterów, którzy przeprowadzają około 350 rozmów kwalifikacyjnych miesięcznie.

Szczegóły dotyczące bieżących rekrutacji w Sii Polska znajdziecie TUTAJ

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?