Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

10 lat i prawie 500 osób – Sii Wrocław ma dwa powody do świętowania

Minęło 10 lat od powstania Sii Wrocław. Obecnie dolnośląski oddział firmy liczy 480 osób, zajmuje 2 piętra wrocławskiego Sky Tower i ciągle rośnie. Co przyczynia się do jego sukcesu i jakie są dalsze plany na rozwój we Wrocławiu?

Eksperci Sii Wrocław realizują projekty dla globalnych marek z różnych sektorów, takich jak:  automotive, bio-tech, usługi finansowe czy telekomunikacja. Inżynierowie z tego oddziału pracują m.in. nad oprogramowaniem do analizy obrazu DNA w czasie rzeczywistym, aplikacją do zarządzania transportem czy systemem inteligentnego domu. Ciekawe międzynarodowe projekty to jeden z wielu elementów, które przyciągają wrocławskich ekspertów IT do Sii.

 Myślę, że dla pracowników bardzo ważna jest możliwość rozwoju. Chodzi tutaj zarówno o możliwość zmiany projektów, jak i klientów, dla których pracujemy. W tym celu firma stworzyła dedykowaną aplikację – Job Changer, z której zresztą sam skorzystałem. Pracownicy doceniają też bonusy pozapłacowe. Moim zdaniem jednym z ciekawszych jest sponsoring pasji. W każdym roku Sii przeznacza 300 000 zł na wspieranie naszych hobby, od grup zainteresowań (na przykład dla biegaczy) po wyprawy motocyklami dookoła świata – mówi Piotr Guzik, Architekt rozwiązań biznesowych, który w firmie pracuje od 2009 roku.

Dalszy rozwój

Mimo ogromnej konkurencji na rynku IT we Wrocławiu, zwanym polską doliną krzemową, oddział sukcesywnie się rozwija. Już pod koniec wakacji firma powiększy biuro o 500 m2, tworząc miejsca pracy dla kolejnych ekspertów.

–  W związku z nowymi projektami, które realizujemy dla naszych klientów prowadzimy obecnie około 90 procesów rekrutacyjnych. Poszukujemy m.in. testerów automatyzujących, programistów front-end oraz architektów – BI i Cloud – mówi Ewa Kędzior, Kierownik Rekrutacji Sii Wrocław.

Przed wrocławskim oddziałem firmy już wkrótce kolejna okazja do świętowania. – Planujemy w najbliższym czasie przekroczyć liczbę 500 ekspertów – dodaje Ewa Kędzior.

Wszystkie oferty pracy Sii Wrocław można znaleźć na stronie firmy.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?