Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

4 oddziały, 4 przeprowadzki, ponad 700 nowych stanowisk pracy na 12 000 mkw

Sii rozwija się jak burza. W ciągu niecałego roku aż cztery z naszych ośmiu oddziałów zmieniły swoje siedziby na większe, tworząc tym samym ponad 700 nowych stanowisk pracy. Zobacz 12 000 mkw. powierzchni nowoczesnych biur w najlepszych lokalizacjach w Poznaniu, Krakowie, Gdańsku oraz Katowicach i poznaj ich atrakcje.

W samym sercu miasta

Zwiększenie zatrudnienia o połowę! Takim wynikiem może pochwalić się Sii Poznań. Liczba osób w oddziale stale wzrasta, dlatego wraz z początkiem roku oddział zyskał nową siedzibę. Obecny zespół, a w nim ponad 200 nowych specjalistów IT, ma do swojej dyspozycji ponad 3400 mkw. powierzchni w nowoczesnym biurze Maraton w samym centrum miasta.

Przeprowadziliśmy się, bo potrzebowaliśmy większej powierzchni biurowej. Rozwój projektów oraz pojawienie się nowych klientów spowodowały potrzebę zatrudniania kolejnych osób. Rozważaliśmy dwie lokalizacje, ale ostatecznie wybraliśmy Maraton. Dzięki temu możemy pochwalić się supernowoczesnym biurem w samym centrum Poznania, co jest bardzo atrakcyjne dla kandydatów i pracowników – mówi Monika Tyczyńska-Płaczek, Recruitment & HR Manager w Sii Poznań.

Biuro jest dodatkowo wyposażone w szereg udogodnień dla pracowników. Poza nowoczesną przestrzenią mają oni dostęp do chill room’u z konsolą do gier, mini strefę fitness, wygodne fotele, coffee pointy, sofy i hot deski. Wcześniejsza siedziba przy ul. Głogowskiej 31/33 została zamieniona na lokalizację w samym sercu miasta.
Powierzchnia biura zwiększyła się z 1340 mkw. na 3420 mkw. na łącznie dwóch piętrach. Planujemy rozwijać naszą małą Dolinę Krzemową na Królowej Jadwigi – mówi Natalia Buczel, Branch Director w Sii Poznań.

Co więcej, oddział Sii Poznań nie zwalnia tempa i w nadchodzącym 2018 roku planuje dalszy wzrost o 120–150 specjalistów.

Wielkie zmiany w budynku obok

Mała zmiana w Sii Kraków to jedynie adres, ponieważ oddział przeniósł swoją siedzibę z ul. Wielickiej 72 na Wielicką 28. Nowe biuro jest ponad dwukrotnie większe od poprzedniej siedziby, oferuje trzykrotnie większą liczbę stanowisk pracy i szereg nowoczesnych udogodnień!

Oddział Sii Kraków zatrudnia już ponad 300 pracowników i dynamicznie się rozwija. Poprzednia lokalizacja w Budynku MIX BIURA zapewniała 704 mkw. przestrzeni oraz 80 stanowisk pracy. Obecnie pracownicy mają do swojej dyspozycji nowoczesne biuro klasy A i 2011 mkw. powierzchni wraz z 244 stanowiskami pracy. Biuro wyposażone jest w zestawy wygłuszające do przeprowadzania rozmów telefonicznych, nowoczesne sale konferencyjne, przestronną kuchnię z dużą jadalnią, dwa coffee pointy i chill room z xboxem, piłkarzykami i strefą relaksu oraz prywatny taras, gdzie pracownicy mogą odpocząć w wolnej chwili. Z myślą o młodych mamach został przygotowany również pokój matki z dzieckiem.

Siedziba w EQUAL BUSINESS PARK to także dogodna lokalizacja – w pobliżu znajduje się wiele przystanków autobusowych oraz tramwajowych. Jest też przyjazna osobom dojeżdżającym do pracy na rowerach.

Pięć pięter w najwyższym budynku na Pomorzu

Tak, mowa o Sii Gdańsk, które od września zajmuje piętra od 14. do 18. w budynku Olivia Star. Najnowocześniejszy i najmłodszy z budynków kompleksu Olivia Business Center jest wyposażony we wszelkie udogodnienia, ale jego najbardziej zapierającym dech w piersiach atrybutem jest widok – z najwyższego piętra, które zlokalizowane jest ponad 150 metrów nad ziemią, można podziwiać trójmiejską panoramę.

Oddział Sii Gdańsk w kompleksie Olivia Business Center rezyduje już od 2012 roku. Wraz z końcem września przeniósł się do najnowszego i najbardziej nowoczesnego budynku w Gdańsku – Olivia Star. Na pięciu piętrach pracownicy mają do swojej dyspozycji 6500 mkw. powierzchni, czyli o ponad 1000 mkw. więcej niż w poprzedniej lokalizacji. Na wskazanej powierzchni mieści się szereg udogodnień mających na celu zachowanie równowagi między pracą a życiem prywatnym.

Dlatego też regularnie odbywają się tu wydarzenia o tematyce biznesowej, edukacyjnej, kulturalnej i sportowej. Do dyspozycji wszystkich odwiedzających centrum już teraz pozostają m.in. 3 centra konferencyjne, centrum medyczne z apteką, 3 restauracje, 2 kawiarnie, przedszkole i żłobek, 4 banki, nowoczesna siłownia, salon piękności, notariusz oraz punkt ładowania samochodów elektrycznych. Przy Olivia Business Centre znajduje się prawie 2000 miejsc parkingowych, ponad 200 stojaków rowerowych oraz 5 szatni z prysznicami.

Na najwyższych piętrach budynku powstanie ogólnodostępny taras widokowy i centrum konferencyjne z widokiem na Zatokę Gdańską, Gdańsk, klify Gdyni, porty w Gdyni i Gdańsku, molo w Sopocie i Półwysep Helski oraz cały zadrzewiony Trójmiejski Park Krajobrazowy. Do tarasów będą prowadziły dwie osobne windy, które nie będą zatrzymywały się na piętrach biurowych. Budynek będzie połączony z przeszklonym ogrodem zimowym, powstającym na wewnętrznym patio z zielenią i fontannami. Dzięki temu ogród zimowy będzie miejscem tętniącym życiem przez cały rok.

Śląski diament

Ostatnią przeprowadzkę w tym roku zaliczyło Sii Katowice. Mimo że jest to najmłodszy z oddziałów, prężnie się rozwija i pod kątem dynamiki rozwoju plasuje się w ścisłej czołówce Sii. Oddział zwiększył swoją powierzchnię biurową z 320 mkw. na 450 mkw., a na tym nie koniec, ponieważ w lutym Sii Katowice planuje zająć łącznie 850 mkw. i tym samym zwiększyć liczbę stanowisk pracy z 45 do 70.

Sii Katowice to najmłodszy oddział firmy, ale i najszybciej rozwijający się. Otwarcie nowego biura jest wynikiem powiększającej się współpracy z lokalnymi klientami, realizujemy coraz więcej projektów, a to przekłada się na ciągłą potrzebę powiększania zespołu o wykwalifikowanych specjalistów. Ponadto ważne jest dla nas, aby stwarzać jak najlepsze warunki pracy, a nowe biuro pozwoli nam zapewnić nie tylko odpowiednią powierzchnię biurową, ale i miejsce na małe oderwanie od obowiązków w postaci fun room’u – mówi Krzysztof Danilewicz, Branch Director w Sii Katowice.

Wygląd oddziału jest jeszcze owiany tajemnicą, ale z przedstawionej wizualizacji można być pewnym, że będzie on przestronny i nowoczesny.

Artykuł przygotowała: Martyna Kalicka

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?