Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Adobe Experience Manager i Sitecore Experience Platform – nowe rozwiązania w portfolio praktyki Digital

Praktyka Digital, czujna na dynamicznie zmieniające się potrzeby klientów, zdecydowała się poszerzyć zakres swoich kompetencji o produkty, które w raporcie Gartnera zostały uznane za najbardziej skuteczne systemy zarządzania treścią oraz czołowe rozwiązania wspomagające zarzadzanie relacjami z klientem – Adobe Experience Manager i Sitecore Experience Platform.

Rozwiązania Sitecore oraz Adobe cieszą się ogromną popularnością w Europie Zachodniej oraz Stanach Zjednoczonych. Pozawalają one na efektywne zarządzanie treścią, co ułatwia promocję produktów, kreowanie wizerunku firmy oraz podniesienie jakości obsługi klientów. Henkel, Philips czy Roche, to tylko niektóre z firm, które wykorzystują je do budowania swojego sukcesu.

Teraz, dzięki wysoce wykwalifikowanemu zespołowi inżynierów praktyki Digital Sii – specjalistów w dziedzinie aplikacji mobilnych, web developmentu, systemów CEM, CMS i E-commerce, zajmujących się między innymi projektowaniem użytecznych stron internetowych wpływających na polepszenie interakcji z klientami, a zatem także na polepszenie wyników biznesowe firmy, również klienci w Polsce będą mogli skorzystać z tych nowatorskich rozwiązań.

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą Praktyki Digital.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?