Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Bassriver powered by Sii

Dni 24-26 lipca były najgorętszym weekendem wakacji. W tym czasie w Płocku, równolegle do festiwalu Audioriver,  odbył się trzydniowy maraton muzyki drum & bass – Bassriver powered by Sii. Byliśmy oficjalnym sponsorem tytularnym i technologicznym tego wydarzenia muzycznego.

Przez ponad 30 godzin non stop, przy ul. Grodzkiej 16 w Płocku, rozbrzmiewała muzyka drum & bass.  W ramach Bassriver powered by Sii zagrało 36 artystów z całej Polski, grających szerokie spektrum muzyczne. Wśród zaproszonych DJ-ów i MC’s znaleźli się m.in. adamformat. (Drum&Bass Łódź, Paranoia Crew), Alcowhore z Warszawy, Artiztix (DrumObsession) z Poznania, Mr Floppy z Krakowa DJ Krzaku z Warszawy, Mystic MC (Toruń) i inni. Jednym z artystów biorących udział w projekcie był dj Bizzmo, na co dzień współpracujący z Sii w Gdańsku.

Audioriver w Płocku to trzydniowe święto ludzi kochających muzykę elektroniczną – opowiada Joanna Kucharska, Dyrektor ds. HR i Komunikacji. – W tym samym czasie brakowało wydarzenia, które skupiłoby wokół siebie miłośników drum & bassu. Z inicjatywą organizacji takiego przedsięwzięcia wyszedł Grzegorz Gronkiewicz, fan, dj i jednocześnie inżynier współpracujący z Sii. Jako firma wspierająca pasje i świetną zabawę postanowiliśmy, że Bassriver napędzane będzie przez Sii!

Podczas maratonu można było również spróbować swoich możliwości w produkcji muzycznej. We współpracy z Akademią Dźwięku zorganizowaliśmy interaktywne stoisko, w którym można było poeksperymentować z montażem dźwięku na żywo.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?