Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Chmura na wyciągnięcie ręki! Poznaj kluczowe kroki dla małych, średnich i dużych firm na drodze ku udanej transformacji cyfrowej 

W erze technologicznej przedsiębiorstwa na całym świecie zdają sobie sprawę z kluczowej roli, jaką odgrywa chmura obliczeniowa. Migracja do chmury to nie tylko trend, ale także strategia, która przekształca sposób, w jaki firmy prowadzą swoją działalność. Aby pomóc przedsiębiorstwom i instytucjom publicznym w zrozumieniu i wykorzystaniu pełnego potencjału migracji, przygotowaliśmy ebook: „Migracja do chmury: kompleksowy przewodnik dla nowoczesnych firm”, który w przystępny sposób przybliża managerom i specjalistom IT proces transformacji: od decyzji o migracji, po realizację i dalszą optymalizację.

O benefitach związanych z przejściem z architektury on-premise na tę w chmurze powstało już wiele opracowań czy prezentacji. Zrozumienie swoistej konieczności przetwarzania danych w chmurze obliczeniowej sprowadza się jednak do biznesowej kalkulacji i konieczności poszukiwania coraz to nowszych źródeł przewag konkurencyjnych.

Chmura obliczeniowa: nowe horyzonty dla firm w obszarze efektywności i konkurencyjności 

Organizacje rozważają migrację z różnych powodów. Jedną z głównych motywacji jest skalowalność i elastyczność oferowana przez chmurę. Możliwość szybkiego skalowania zasobów w górę lub w dół w zależności od zapotrzebowania pozwala firmom optymalizować koszty i szybko reagować na zmieniające się warunki rynkowe. Ponadto, chmura zapewnia lepsze środki bezpieczeństwa i niezawodność w porównaniu z systemami lokalnymi, umożliwiając organizacjom ograniczenie ryzyka i zapewnienie ciągłości działania. Co więcej, chmura oferuje lepszą współpracę i dostępność, umożliwiając zespołom płynną pracę w różnych lokalizacjach i na różnych urządzeniach. Wreszcie, organizacje dostrzegają potencjał innowacji i przewagi konkurencyjnej poprzez wykorzystanie zaawansowanych technologii, takich jak sztuczna inteligencja, machine learning i analiza dużych zbiorów danych, które są łatwo dostępne w ekosystemie chmury.

Podróż do chmury: osiągnięcie pełnego sukcesu dzięki jasnym celom i współpracy ekspertów 

Możliwości, jakie daje chmura obliczeniowa są przeogromne, jednak proces migracji nie zakończy się sukcesem, jeśli już na początku drogi jasno nie ustalimy celów. Organizacje muszą zidentyfikować pożądane wyniki, które chcą osiągnąć w procesie migracji. Wyznaczenie realistycznych i mierzalnych celów umożliwia śledzenie postępów i ocenę powodzenia projektu migracji.  

Jeśli szukasz wiedzy i partnera w procesie migracji, nasz ebook jest właśnie dla Ciebie. Zawiera szczegółowe informacje, praktyczne wskazówki i strategie, które pomagają firmom w skutecznym i płynnym przejściu do środowiska chmurowego. Opracowanie jest dostosowane do potrzeb firm małych, średnich i dużych, również dla instytucji publicznych, co czyni je wartościowym źródłem informacji niezależnie od skali działalności. 

Skorzystaj z okazji i pobierz nasz darmowy ebook już teraz, aby rozpocząć podróż w kierunku bezpiecznego i efektywnego pod względem kosztów środowiska IT! 

Migracja do chmury: Kompleksowy przewodnik dla nowoczesnych firm

Pobierz materiał

Pobierz Pobierz

Dziękujemy!

Przepraszamy, coś poszło nie tak.

Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

Błąd przesyłania pliku

Żaden plik nie został przesłany

Nieprawidłowy rozmiar pliku (maks. 5 MB)

Nieprawidłowy format pliku

Pusty plik

Przetwarzanie…

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?