Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Doskonałe wyniki finansowe, 4 nowe oddziały i 4 000 Power People – tak wyglądał miniony rok w Sii Polska

Sii Polska konsekwentnie pnie się w górę. Firma utrzymała wysoką 30-procentową dynamikę wzrostu przychodu i zysku, zwiększyła zatrudnienie do 4 000 pracowników, otworzyła 4 nowe oddziały i rozwijała współpracę ze światowymi markami, jak Bombardier czy Qiagen. Sii Polska powtórzyła również sukces z poprzednich lat, otrzymując po raz 5. prestiżowy tytuł Great Place to Work. Zobacz film podsumowujący najważniejsze osiągnięcia ubiegłego roku.

Doskonałe wyniki finansowe w roku obrotowym 2018/2019 potwierdzają silną pozycję Sii Polska. Lider rynku usług IT i inżynieryjnych zrealizował ambitne cele, osiągając przychód na poziomie 677 mln zł, o ponad 165 mln zł więcej, niż w roku poprzednim. Tym samym firma zapewniła sobie 2. miejsce wśród największych dostawców usług IT w najnowszym rankingu Computerworld TOP200, najobszerniejszej analizie sektora IT w Polsce. Dodatkowo, wzrost na poziomie 30% w skali roku zaowocował zyskiem netto wysokości 71 mln zł. Wynik ten pozycjonuje Sii Polska na 5. miejscu wśród firm informatycznych o największym zysku netto w zestawieniu magazynu. Rozwój Sii Polska od lat utrzymuje wysoką dynamikę. W tegorocznym zestawieniu redakcji Computerworld firma awansowała z 31. pozycji na 22. miejsce w kategorii największych firm informatycznych działających w Polsce.

Od początku istnienia spółka rośnie w sposób organiczny, zatrudniając najwyższej klasy ekspertów z obszaru IT i inżynierii. Na przestrzeni ostatniego roku liczba pracowników zwiększyła się do 3 900, a obecnie wynosi już ponad 4 100. W rankingu przygotowanym przez wydawnictwo IDG Poland, Sii Polska zajęła wysoką 3. lokatę w kategorii firm IT o największym wzroście zatrudnienia. Znaczący rozwój w tym obszarze związany jest z otwarciem 4 nowych oddziałów zlokalizowanych w Rzeszowie, Częstochowie, Pile i Bydgoszczy, które przyciągnęły m.in. programistów Java, .NET, PHP, DevOps, testerów manualnych i automatycznych czy analityków biznesowych. Ubiegły rok to także otwarcie podległego spółce Sii Szwecja, który jest kolejnym krokiem strategii rozwoju współpracy z klientami ze Skandynawii.

To tylko niektóre z osiągnięć lidera rynku IT i inżynierii. Aby dowiedzieć się więcej o pozostałych sukcesach firmy, obejrzyj materiał video podsumowujący rok obrotowy 2018/2019.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?