Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Ekscytujące projekty dla branży medycznej, bankowości, e-commerce i wielu innych sektorów – sprawdź, co napędza rozwój Sii

Ostatni kwartał 2019 roku był dla Sii Polska bardzo udany pod względem rozszerzenia współpracy z dotychczasowymi klientami, a także pozyskania nowych strategicznych partnerstw. Różnorodne i ekscytujące projekty w sektorze ochrony zdrowia, bankowości czy handlu elektronicznego wspierają i napędzają rozwój firmy.

Rozwój współpracy w sektorze medycznym i life-sciences

Globalna grupa z sektora medycznego oferująca wysokiej jakości produkty do dializy oraz usługi dla szpitali i leczenia ambulatoryjnego, nasz długoterminowy partner, ponownie zaufała Sii. Tym razem w zakresie trzech projektów: opracowania aplikacji mobilnej, której głównym celem jest lepsze zrozumienie przez personel kliniki aktualnego stanu osocza we krwi pacjenta, a także wsparcie systemów SAP i trzeciej linii wsparcia Sharepoint.

Ponad to, amerykański międzynarodowy lider segmentu bezpieczeństwa pracowników, opieki zdrowotnej i dóbr konsumpcyjnych zdecydował się rozszerzyć współpracę z Sii o oddział w Belgii. Polski lider będzie odpowiedzialny za platformę, która jako zbiór aplikacji współpracujących ze sobą, pomaga szpitalom usprawnić procesy, otrzymywać dokładne zwroty kosztów i podejmować decyzje oparte na danych.

Kolejnym sukcesem w dziedzinie sektora life-sciences jest zwiększenie wielkości zespołu Sii współpracującego z partnerem firmy – QIAGEN. Inżynierowie integrujący i rozwijający systemy IT współpracują z zespołem klienta, dzięki czemu pionierskie rozwiązania QIAGEN, na przykład łatwy w użyciu zestaw testowy do wczesnej diagnostyki koronawirusa lub zestawów izolacyjnych RNA, mogłyby dotrzeć do odbiorców jeszcze szybciej.

Co więcej, w ramach nowego partnerstwa, Sii została zaproszona do wznowienia prac programistycznych nad nową wersją oprogramowania i nową, dostosowaną do chmury architekturą opartego na metadanych i konfigurowalnego pakietu produktów dla niemieckiego dewelopera i dystrybutora informatyki medycznej, informatyki laboratoryjnej i oprogramowania bioinformatycznego. To oprogramowanie służy do przechowywania metadanych i repozytorium danych klinicznych, ale może być również wykorzystywane przez cały cykl życia badania klinicznego.

Najnowsze technologie w służbie bankowości

Aby efektywniej świadczyć usługi na rzecz Arion Bank, jednego z kluczowych klientów Sii, firma nawiązała współpracę z jego lokalnym dostawcą usług IT. Zakres umowy obejmuje pierwszą i drugą linię zdalnego wsparcia dla podstawowych aplikacji biznesowych Arion Bank. Sii Polska zrealizowała wcześniej strategiczne projekty dla islandzkiego klienta w modelu nearshoring, na przykład wykorzystując Data Lineage do lepszej klasyfikacji swoich klientów i zapewnienia efektywnej sprzedaży swoich komplementarnych usług. Zespół pracujący dla klienta obejmuje prawie 40 inżynierów i będzie się powiększał.

Ingenico, ważny partner Sii, powierzył firmie kolejne projekty. Największy dotyczy przeniesienia ich usług z Bombaju w Indiach, utworzenia 3 Scrumowych zespołów i zaangażowania 18 inżynierów w Polsce. W sumie zespół 80 specjalistów Sii pracuje nad różnymi projektami badawczo-rozwojowymi klienta. Dostawca technologii dla bezpiecznych transakcji elektronicznych ponownie wybrał Sii, decydując się na rozszerzenie współpracy na belgijski oddział Ingenico Group – platformę Ogone.

Nowe partnerstwa napędzające rozwój Sii

Oprócz rozszerzenia współpracy z dotychczasowymi klientami, Sii Polska pozyskała także nowych partnerów biznesowych. Jednym z nich jest znana szwajcarska firma zajmująca się materiałami budowlanymi i kruszywami. Po rozpoczęciu współpracy w październiku 2019, Sii z powodzeniem zrealizowało pierwsze prace przed końcem listopada. Był to projekt był w obszarze RPA, w technologii Blue Prism, realizowany dla działu zakupów. Obecnie wraz z klientem, specjaliści Sii poszukują dalszych procesów, które po zautomatyzowaniu zwiększą wydajność i efektywność działów wewnętrznych.

Kolejnym znaczącym sukcesem Sii jest dostarczenie usług dla działającego na arenie międzynarodowej szwajcarskiego producenta grzejników i wentylacji. Pod koniec 2019, klient postanowił zintegrować swoje rozwiązania Salesforce z SAP i poprosił Sii o pomoc. Pierwszy projekt wciąż trwa, a obecnie rozważane są już nowe możliwości wdrożenia rozwiązań SAP, Office 365 i ServiceNow. Sii zapewnia również wsparcie w technologii Salesforce spółce zależnej firmy w Szwecji w modelu nearshoringowym.

Kolejny ważny projekt Sii Polska to ten nowa usługa dla światowego lidera handlu online – IG. Klient zwrócił się do Sii z potrzebą zapewnienia procesów związanych z jakością. Zespół testerów Sii zaproponuje nowe podejście testowania wydajnościowego i Continuous Integration / Continuous Delivery, a także wdroży i dobre praktyki w zakresie Quality Assurance.

Sii Polska świadczy usługi dla ponad 200 klientów z wielu sektorów, wykorzystując technologię najlepiej dostosowaną do potrzeb klientów. Aby dowiedzieć się więcej o ofercie Sii, odwiedź naszą stronę internetową.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?