Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Ekspansja Sii Polska trwa — Toruń nowym punktem na technologicznej mapie Polski! 

Od jednoosobowego start-upu do największego dostawcy usług IT w Polsce — historia Sii Polska to ciągły rozwój i ekspansja. Przyjrzyjmy się najnowszemu rozdziałowi tej niezwykłej podróży — otwarciu w Toruniu 16. oddziału firmy, w którym zespołowi specjalistów oferowane są nie tylko komfortowe warunki pracy, ale także wyjątkowe możliwości rozwoju i realizacji ambitnych projektów dla globalnych klientów. 

Odrobina historii

Rozpoczynając swoją historię w 2006 roku jako jednoosobowy start-up, Sii Polska stopniowo przekształciła się w największego dostawcę usług doradztwa technologicznego, transformacji cyfrowej, BPO i inżynieryjnych w kraju. Przez lata firma rozbudowywała zespół specjalistów, a obecnie zatrudnia ponad 8 000 ekspertów. 

Dzięki połączeniu wiedzy i doświadczenia, Sii realizuje projekty dla czołowych firm zarówno z Polski, jak i z całego świata. Portfolio klientów firmy obejmuje przedsiębiorstwa z różnorodnych sektorów, w tym motoryzacyjnego, bankowego, finansowego, hi-tech, medycznego, handlu detalicznego, logistyki oraz usług użyteczności publicznej. Sii Polska oferuje szeroki zakres usług, począwszy od testów oprogramowania, poprzez usługi doradcze i wdrożenia systemu Microsoft Dynamics 365, wsparcie w ochronie systemów IT, aż po opracowywanie nowoczesnego oprogramowania. Firma pomaga także swoim klientom zwiększać efektywność sprzedaży online i procesów marketingowych. 

Obecnie Sii Polska ma oddziały w 16 największych miastach Polski, w tym Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Lublinie, a najnowszy z nich w lipcu 2023 roku otworzył swoje drzwi właśnie w Toruniu. 

Dlaczego Toruń? 

Decyzja o otwarciu nowego biura Sii Polska w Toruniu wynika z dostrzeżonego przez firmę potencjału w regionie, a obecność Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, z którym toruński oddział Sii już zdążył nawiązać współpracę, stanowi niewątpliwie dodatkowy atut.  

— Jestem niesamowicie dumna i szczęśliwa, że udało nam się otworzyć już 16. biuro Sii w Polsce — mówi Anna Boruszkowska-Becmer, Regional Director Sii Bydgoszcz i Toruń. — To spełnienie marzeń wielu osób. Co ciekawe, inicjatorami otwarcia biura Sii Toruń byli pracownicy firmy pochodzący z tego regionu. Zależało nam, aby stworzyć dla nich miejsce umożliwiające spokojną i komfortową pracę, ale też integrację. Jestem przekonana, że powierzchnia, którą udostępniliśmy pracownikom w lipcu 2023 roku spełni ich oczekiwania — dodaje.  

Biuro zlokalizowane przy ul. Kościuszki 71, w budynku Kościuszko Business Point, to miejsce stworzone z myślą o wygodzie i integracji pracowników. 

W nowoczesnym budynku klasy A, na powierzchni 360 m2 zespół może korzystać z komfortowych pokoi projektowych, kuchni, stref relaksu oraz sali konferencyjnej. Do ich dyspozycji oddano również parking samochodowy i rowerowy. W okolicy biura i na jego terenie znajdują się punkty gastronomiczne, a od urokliwego Starego Miasta dzieli je zaledwie 1,5 km. 

Plany na przyszłość 

Sii Toruń zatrudnia ponad 50 ekspertów, którzy realizują projekty dla globalnych klientów wielu sektorów, w tym bankowości i finansów, FMCG, hi-tech i elektroniki oraz farmaceutycznego. Zespół tworzy dedykowane rozwiązania oparte na technologiach takich jak Java, .NET, C/C++ oraz JavaScript. 

— Jestem częścią zespołu DQAR (Data Quality Analysis and Reporting) w Sii — mówi Błażej Kitrys, Data Analyst w Sii Polska. — Nasza firma jest niekończącym się źródłem danych, które mówią nam o tym, co dzieje się w jej wnętrzu. Moją rolą jest ekstrakcja tych danych i przekształcanie ich w zrozumiałe oraz wartościowe analizy, głównie w formie raportów BI. Co uwielbiam w swojej pracy? Współpracę z licznymi działami organizacji – od HR, przez controlling, aż po marketing i wiele innych. Każdy obszar to dla mnie niezbadany ląd – przy każdym projekcie odkrywamy coś nowego o danych, a wnioski, które wyciągamy, są coraz bardziej wartościowe. Wiele z naszych raportów jest codziennie wykorzystywanych przez różne działy, co znacznie oszczędza ich czas. A nowe, piękne biuro w Toruniu to tylko dodatkowy atut, który sprawia, że moja praca jest jeszcze bardziej satysfakcjonująca — dodaje. 

Sii Toruń zatrudnia przede wszystkim programistów, testerów, administratorów systemów, analityków, konsultantów oraz Project Managerów, którzy wspierają rozwój systemów i aplikacji biznesowych używanych na całym świecie. Widząc potencjał lokalnego rynku, w tym akademickie zaplecze i dostępność specjalistów IT, Sii planuje podwojenie liczby pracowników w Toruniu w ciągu pierwszego roku działalności nowego oddziału. Firma poszukuje doświadczonych programistów Java, .NET, C/C++ i Python, testerów automatyzujących, jak również konsultantów i developerów M365, analityków biznesowo-systemowych oraz developerów Big Data. 

Kliknij w przycisk poniżej, sprawdź aktualne oferty pracy i dołącz do najnowszego oddziału Sii Polska w Toruniu!

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?