Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
  Wstecz

  Eventy Sii – Testing Cup, GET.NET, ScaLAB, Women in IT i Bale Karnawałowe

  Jak brzmi jeden z sekretów sukcesu Sii? Jest nim dobrze rozumiejący się zespół, czyli grupa osób lubiąca spędzać ze sobą czas zarówno w biurze, jak i poza nim. Specjaliści firmy mają wiele okazji do wspólnego rozwoju: od weekendów menedżerskich, po warsztaty dla kobiet, konferencje programistyczne czy mistrzostwa Polski w testowaniu.

  Organizacja szeregu spotkań związanych z rozwojem osobistym Pracowników jest elementem DNA Sii. Od wielu lat Pracownicy firmy spotykają się na wydarzeniach, które mają na celu nie tylko wspólne odkrywanie pasji, ale również (a nawet przede wszystkim) rozwój kompetencji technicznych oraz integrowanie całego środowiska IT. To ważne, by w gronie blisko 3000 osób każdy czuł się ważnym członkiem zespołu, który nie tylko potrafi razem odnosić sukcesy, ale również wzajemnie inspirować się do rozwoju. Obecnie działalność Sii wykracza znacznie poza ramy samej organizacji, a imprezy współtworzone przez firmę na stałe wpisały się w kalendarze ekspertów i programistów w całym kraju.

  Bo liczy się testowanie i dobra zabawa

  8 i 9 czerwca – tą datę zakreślili w notesach najlepsi testerzy oprogramowania w Polsce. 150 drużyn z całego kraju spotkało się w Gdańsku, by rywalizować o miano najlepszej w testowaniu oprogramowania podczas Testing Cup 2017. To największa tego typu impreza w Europie Środkowej, a Sii było jej sponsorem głównym. Firma posiada największe Centrum Testów w Polsce oraz zatrudnia ponad 600 testerów z Polski i zagranicy, chętnie dzieląc się swoim doświadczeniem i wiedzą podczas najważniejszych branżowych konferencji. Siódma edycja wydarzenia, połączonego z wykładami, prezentacjami i warsztatami, zgromadziła blisko 450 ekspertów. Wśród nich nie zabrakło specjalistów Sii: Marcina Laksandra – Dyrektora Centrum Kompetencyjnego Usług Testowych oraz Szymona Wróblaka – Business Development Managera, którzy jako prelegenci dzielili się z publicznością wiedzą o wyzwaniach czekających na testerów podczas rozmów kwalifikacyjnych.

  Wiosna konferencji

  W kwietniu w Łodzi odbyła się jedna z największych konferencji IT w Polsce – GET.NET. W programie 7 edycji wydarzenia, które cyklicznie odbywa się jesienią i wiosną każdego roku – znalazło się 10 wystąpień znanych i cenionych ekspertów, takich jak Christian Heilmann czy Christian Horsdal. Polskę na scenie GET.NET reprezentowali Jakub Gutkowski, Szymon Kulec, Paweł Tymura, Krzysztof Cieślak i Bartosz Sypytkowski.

  Siedem dotychczasowych edycji imprezy zgromadziło już ponad 2500 uczestników. Z roku na rok grono słuchaczy stale rośnie, a GET.NET cieszy się coraz większą popularnością w środowisku IT w Polsce i Europie Środkowej. Widownię konferencji tworzą doświadczeni programiści, testerzy, kierownicy projektów, jak również studenci IT oraz wszyscy pasjonaci nowych technologii. Już jesienią tego roku, a dokładniej 28.10.2017, GET.NET zawita do Gdańska.

  Intensywny, wiosenny czas wzajemnej wymiany wiedzy i rozwoju kompetencji technicznych uzupełniła pierwsza autorska konferencja Sii w pełni poświęcona tematowi Angulara – ngSummit powered by Sii. Uczestnicy – programiści tworzący front-end, czyli widoczną dla użytkownika, zewnętrzną warstwę aplikacji lub strony, mieli okazję wysłuchać ośmiu prezentacji doświadczonych ekspertów IT z Polski i zagranicy. Tematyczne dyskusje dotyczyły m.in. rozwiązań Angular 4, GraphQL, Angular CLI czy progresywnych aplikacji webowych jako alternatywy dla natywnych aplikacji mobilnych.

  Kobiety na warsztaty

  Wśród wydarzeń organizowanych przez Sii znalazły się również te pokazujące siłę kobiet i ich kluczowe znaczenie na polskim rynku technologicznym. Co ciekawe według danych Hays zdecydowana większość pań poleca pracę w IT, doskonale odnajdując się zarówno pod kątem umiejętności technicznych, jak i wykonując zadania w zespołach projektowych. Właśnie dlatego w pięciu polskich miastach: Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Krakowie oraz Łodzi ruszyły spotkania „Women in IT powered by Sii”. Cały cykl stanowią warsztaty dla kobiet, zainteresowanych technologiami XXI wieku i chcących poznać tajniki pracy specjalistek z branży. Na uczestniczki czekała solidna dawka wiedzy oraz przestrzeń networkingowa, umożliwiająca swobodną rozmowę. Ekspertki Sii uświadamiały również obecnym, jak wiele możliwości rozwoju czeka na kandydatki w Sii.

  Niech żyje bal!

  Zgodnie z misją Sii: Passion for Technology, Passion for Fun w kalendarzu wydarzeń nie zabrakło również miejsca na Bale Karnawałowe dla Pracowników, Klientów, Partnerów oraz stałych dostawców firmy. Wydarzenia odbywające się na początku roku były okazją nie tylko do prezentacji najważniejszych wyników, ale przede wszystkim szansą na wyróżnienie najlepszych menadżerów i specjalistów z poszczególnych oddziałów – za zaangażowanie, osiągnięcia oraz pasję wkładaną w codzienną pracę.

  Może Cię również zainteresować

  Pokaż więcej newsów

  Bądź na bieżąco

  Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

  ZATWIERDŹ

  This content is available only in one language version.
  You will be redirected to home page.

  Are you sure you want to leave this page?

  Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
  Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

  Möchten Sie fortsetzen?