Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Grégoire Nitot, CEO Sii Polska, nominowany do nagrody EY Przedsiębiorca Roku

Kapituła konkursu EY Przedsiębiorca Roku już po raz siedemnasty wyłoniła finalistów polskiej edycji międzynarodowego konkursu. W gronie 17 przedsiębiorców nominowanych do tytułu najlepszego przedsiębiorcy roku znalazł się Grégoire Nitot, founder and CEO of Sii Poland.

EY Przedsiębiorca Roku to jedyna na tak dużą skalę międzynarodowa inicjatywa promująca najlepszych przedsiębiorców na świecie. Konkurs wypełnia misję wspierania, rozwoju i promocji najbardziej wartościowych firm prywatnych. Oceny kandydatów dokonuje niezależne jury konkursu, a wśród nich najlepsi polscy przedsiębiorcy. Laureaci zostaną wyróżnieni w trzech kategoriach: Produkcja i Usługi, Nowe Technologie/Innowacyjność oraz Nowy Biznes, to spośród nich wybrany zostanie zdobywca głównego tytułu. Zwycięzca polskiej edycji będzie reprezentował nasz kraj na międzynarodowym forum, w ramach EY World Entrepreneur Of The Year w Monte Carlo, konkurując o tytuł najlepszego przedsiębiorcy z uczestnikami z całego świata.

– Jestem dumny z nominacji do tak prestiżowej nagrody, ale to nie byłoby możliwe bez naszych wspaniałych Power People, którzy stoją za mną. Sii Polska rozwija się dynamicznie od samego początku, a w ostatnich latach nasze wyniki były bardzo dobre, ale tym, co wyróżnia Sii Polska, poza przychodem i zyskiem, jest fakt, że świetnie się przy tym bawimy. Zabawa jest jednym z naszych 5 głównych celów i jest to moim zdaniem jeden z kluczowych elementów świetnego miejsca pracy – mówi Grégoire Nitot, CEO i założyciel Sii Polska.

– EY Przedsiębiorca Roku to jedyny międzynarodowy konkurs, w którym polscy przedsiębiorcy mogą się zmierzyć z twórcami firm z całego świata, stając w szranki o tytuł najlepszego przedsiębiorcy na świecie, w danym roku. Nie konkurują wielkością firmy, skalą działalności i przychodem, choć to oczywiście równie ważne. Konkurs wyróżnia człowieka, który stoi za pomysłem na biznes, którego pasja i zaangażowanie zaprowadziły do miejsca, w którym dziś może powiedzieć z dumą „jestem przedsiębiorcą” – mówi Jacek Kędzior, Partner Zarządzający EY.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas Gali Finałowej, która odbędzie się w czwartek, 28 listopada w Warszawie.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?