Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Jak być krok przed konkurencją? Technical Leader Sii odpowie na to pytanie podczas konferencji e-commerce Meet Magento

Podczas międzynarodowej konferencji Meet Magento, która odbędzie się w dniach 10-11 września w Krakowie, spotkają się eksperci tematyki e-commerce z całego świata. Warto wziąć udział w tym wydarzeniu także po to, aby posłuchać prezentacji Patryka Święczkowskiego, Technical Leader w Centrum Kompetencyjnym Digital. Dowiedz się czego będzie dotyczyła prezentacja, którą ekspert Sii wygłosi podczas tego spotkania.

Już w połowie września w Alwerni pod Krakowem spotkają się specjaliści IT i przedstawiciele biznesu zainteresowani rozwojem branży e-commerce. Międzynarodowa konferencja Meet Magento, poświęcona tematyce sprzedaży internetowej, potrwa dwa dni i odbędzie się 10-11 września 2018. Sii zostało srebrnym sponsorem wydarzenia, a jedną z prezentacji wygłosi Patryk Święczkowski, Technical Leader w Centrum Kompetencyjnym Digital w Sii na co dzień realizujący projekty e-commerce dla polskich i zagranicznych klientów Sii.

Barbara Kun, Marketing Account Manager w Sii: Podczas konferencji Meet Magento poprowadzisz prezentację pt. Zniżka 50%! Czyli jak realizować sprzedaż grupową z Magento? Analiza wdrożenia sweetdeal.dk. Na co położysz największy nacisk podczas wystąpienia?

Patryk Święczkowski, Technical Leader w Sii: Chcemy pokazać, że platforma Magento 2 jest bardzo elastycznym narzędziem do tworzenia rozwiązań e-commerce. Mam nadzieję, że uczestników zainteresuje case study, które omówimy. Dotyczy ono projektu stworzonego od podstaw, wraz z przeprowadzeniem migracji z odrębnego systemu Nimble Commerce. Podczas prac musieliśmy sprostać dodatkowemu wyzwaniu, jakim była konieczność przeniesienia połączeń istniejącego systemu z serwisami zewnętrznymi, np. SalesForce, e-conomic. Opowiem o tym, jak wyglądał proces planowania, wdrożenia oraz implementacji rozwiązań.

B.K.: Udział w wydarzeniu biorą zarówno eksperci IT, jak i właściciele firm planujący rozwój swojego biznesu i skorzystanie z możliwości, jakie daje sprzedaż internetowa. Do której spośród tych grup adresujesz swoją prezentację?

P.Ś.: Do obu. Przedstawicieli biznesu może zainteresować temat migracji czy aktualizacji systemu. Często słyszę pytanie: „dlaczego warto akurat teraz postawić na zmiany?” Choćby dlatego, aby być krok przed konkurencją. Wydajniejszy system i nowsze rozwiązania dają przewagę w świecie eCommerce, niezależnie od wielkości naszego biznesu. Perspektywa stałego rozwoju jest bardzo ważna dla każdego właściciela firmy. Z kolei z myślą o deweloperach omówię praktyczne i techniczne aspekty stworzonego przez nas, działającego rozwiązania Sweetdeal – największej w Danii platformy do zakupów grupowych.

B.K.: Do konferencji Meet Magento pozostało jeszcze kilkanaście dni. Jak przekonałbyś do udziału w wydarzeniu osoby, które nadal się wahają?

P.Ś.: Obecnie, chyba nie ma osoby, która nie robiłaby zakupów on-line i nie lubiła korzystać z promocji oferowanych na tym szalenie konkurencyjnym rynku. Konferencja daje szansę na poznanie procesu budowy sklepu internetowego „od kuchni”. W związku z tym zapraszam zarówno developerów, jak i właścicieli biznesów e-commerce, którym zaprezentuję wymierne korzyści płynące z zastosowanych rozwiązań.

Bilety na konferencję można nabyć na stronie wydarzenia. Zapraszamy do udziału w konferencji, a także do zapoznania się z ofertą Centrum Kompetencyjnego Digital w obszarze e-commerce.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?