Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Jeden na trzech użytkowników aparatów słuchowych na całym świecie korzysta z produktów tworzonych przy wsparciu inżynierów Sii Polska

Inżynierowie Sii Polska często mają okazję uczestniczyć w projektach, w ramach których są zaangażowani w rozwój produktów mających wpływ na poprawę jakości życia milionów ludzi. Jeden z wiodących producentów aparatów słuchowych poszukiwał elastycznego partnera technologicznego o niszowych kompetencjach. Celem Sii było dostarczenie rozwiązań do automatycznej walidacji i rozwoju środowiska integracyjnego w celu wsparcia wewnętrznej jednostki klienta odpowiedzialnej za wbudowane komponenty oprogramowania. Wyzwania podjęli się eksperci z Centrum Kompetencyjnego Systemów wbudowanych Sii.

Sii Polska rozpoczęła współpracę z wiodącym producentem aparatów słuchowych w 2016 roku. Jego pionierskie rozwiązania pomagają ludziom w odzyskiwaniu i poprawie jakości słuchu. Towarzyszy temu bezkompromisowe podejście do jakości znajduje odzwierciedlenie w osiągnięciach – produkuje on jedną trzecią aparatów słuchowych używanych na całym świecie. Firma poszukiwała partnera technologicznego z doświadczeniem w dostarczaniu złożonych projektów z obszaru systemów wbudowanych w celu przyspieszenia rozwoju swoich produktów. Sii Polska stanęło na wysokości zadania, tworząc dedykowane środowisko testowe.

Od początku współpracy zespół Sii jest odpowiedzialny za automatyczną walidację i zapewnienie ciągłości integracji. To kluczowe rozwiązania dla działu Rozwoju Platform klienta, jednostki, która tworzy wbudowane komponenty oprogramowania niezbędne do uruchomienia aparatów słuchowych i powiązanych z nimi akcesoriów. Dzięki tej współpracy, klient Sii zwiększył swoje możliwości rozwoju bez konieczności ponoszenia dodatkowych inwestycji.

– Nasi wysoko wykwalifikowani inżynierowie specjalizujący się w systemach wbudowanych projektują i rozwijają dedykowane środowisko testowe – zarówno oprogramowanie, jak i hardware, dostosowane do specyficznych potrzeb domenowych klienta – mówi Tomasz Sokołowski, Delivery Manager w Sii Polska. –  Zakres ich obowiązków obejmuje cały proces ciągłej integracji: od automatyzacji weryfikacji stylu kodu, testów jednostkowych z analizą statyczną i dynamiczną, poprzez budowanie skryptów i automatyzację testów docelowych, po generowanie raportów, publikację wyników i ich wydanie. Na każdym etapie prac wykorzystywane są najnowocześniejsze narzędzia i metodologie – dodaje Tomasz.

Tego rodzaju kooperacja daje obopólne korzyści, czego wartość dostrzegają obydwie strony. – Projekty łączą w sobie wysoki stopień złożoności technicznej i innowacyjności, ale ważną rolę odgrywa również inny aspekt, który dodatkowo napędza naszych inżynierów. To realny, pozytywny wpływ na jakość życia innych ludzi sprawia, że mamy podwójną motywację do działania – mówi Bartosz Borowy, Account Executive w Sii Polska.

Eksperci Sii byli zaangażowani w przygotowanie docelowych testów kompleksowego aparatu słuchowego i jego ekosystemu, które wymagały zaprojektowania i wprowadzenia niezawodnej farmy testowej, działającej na kilku maszynach jednocześnie. Stworzone przez nich rozwiązania służą do przeprowadzania testów komunikacji BLE, wydajności zużycia energii, przepływu sygnału audio i interfejsu między aparatem słuchowym, użytkownikiem i akcesoriami. Wszystko po to, aby zapewnić użytkownikom nowoczesne, wysokiej jakości i bezpieczne urządzenia poprawiające komfort ich codziennego życia. Jednym z wyzwań, z którymi musieli zmierzyć się inżynierowie, była optymalizacja procesów związanych z dokumentacją. Dzięki niej z powodzeniem ograniczyli koszty i nakład pracy związany z utrzymaniem obszernej dokumentacji, automatyzując proces jej generowania i archiwizacji.

Profesjonalizm i zaangażowanie zespołu Sii zostały docenione przez klienta, dla którego istotne jest, by konsultanci byli krytyczni, proaktywni i otwarcie dzielili się swoimi spostrzeżeniami.  Takie podejście w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem pomogło Sii stać się ważnym elementem przewagi technologicznej klienta i partnerem, z którego inżynierami ma on możliwość na równych zasadach konsultować swoje rozwiązania i uzyskiwać cenne informacje zwrotne.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, w jaki sposób możemy wspomóc rozwój Twojej firmy lub sprawdź inne nasze usługi, które świadczymy dla branży medycznej, działając zgodnie z jej najwyższymi standardami i dumnie wspierając firmy takie jak Roche, Qiagen, Fresenius i Reckit Benckiser.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?