Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
  Wstecz

  Jesteś obcokrajowcem i szukasz pracy w IT? Zbuduj swoją karierę z Sii w Polsce!

  O tym, że Polska jest coraz bardziej atrakcyjnym miejscem pracy dla obcokrajowców, wie chociażby CEO Sii Polska. Dlaczego warto podejmować pracę w Polsce i jaki jest przepis na własną firmę, która, tak jak Sii, może generować przychody na poziomie 380 milionów złotych, współpracować z 200 klientami z całego świata i zapewniać pracę ponad 2700 osobom? – Gregoire Nitot opowiada w najnowszym wydaniu Careers in Poland.

  Kiedy odwiedziłem Polskę zauroczyła mnie polska gościnność, dynamika gospodarki kraju oraz jakość życia. Wiedziałem, że jest to kraj otwarty i gotowy na nowe inwestycje. Postanowiłem wykorzystać  ten potencjał i otworzyć swój biznes. Postawiłem na firmę IT – mówi Gregoire Nitot, CEO Sii Polska.

  Decyzja o przeprowadzce do Polski otworzyła nowy rozdział w jego życiu, dała początek przygodzie, która trwa nieprzerwanie od 11 lat. Dziś Sii Polska to najbardziej dynamiczna firma IT w Polsce, a jej zespół liczy 2700 specjalistów. W tym czasie Prezes Sii Polska założył rodzinę i uzyskał polskie obywatelstwo.

  Sii relokuje inżynierów z innych państw i zachęca do podjęcia pracy w Polsce. Aktualnie firma zatrudnia 78 specjalistów z takich krajów, jak: Brazylia, Hiszpania, Ukraina, Chile, Wenezuela, Grecja, Nowa Zelandia czy Litwa. Osoby decydujące się na współpracę z firmą i przeniesienie się do Polski, mają zagwarantowany pakiet relokacyjny, który ma na celu zminimalizowanie wszelkich niedogodności związanych z przeprowadzką. Międzynarodowe środowisko pracy, akceptacja i zrozumienie dla odmiennych kultur dodatkowo ułatwiają zagranicznym pracownikom adaptację w nowej rzeczywistości.

  Oprócz dogodnych warunków dla relokowanych – Sii stawia na trendy technologiczne i rozwój techniczny. W Sii Polska specjaliści w codziennej pracy działają z takimi technologiami jak: Xamarin, Azure, Angular JS, React JS, DevOps i wiele innych. Inżynierowie realizują projekty dla klientów z całego świata.

  Więcej na temat zatrudnienia oraz perspektyw dla osób z zagranicy dowiesz się z Careers in Poland guidebook: https://www.careersinpoland.com/guidebook/2016

  Może Cię również zainteresować

  Pokaż więcej newsów

  Bądź na bieżąco

  Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

  ZATWIERDŹ

  This content is available only in one language version.
  You will be redirected to home page.

  Are you sure you want to leave this page?

  Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
  Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

  Möchten Sie fortsetzen?