Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Kolejna edycja konferencji GET.NET już za miesiąc w Łodzi

14 kwietnia w Łodzi programiści z całego kraju spotkają się na GET.NET – jednej z największych konferencji poświęconych technologii .NET w Polsce. Będą mieli okazję wysłuchać wystąpień 10 cenionych ekspertów. Wydarzenie, którego organizatorem jest Sii, odbędzie się w Centrum Dialogu im. Marka Edelmana.

GET.NET to cykliczna konferencja programistyczna, która jest organizowana przez Sii dwa razy do roku – wiosną w Łodzi i jesienią w Gdańsku. Z roku na rok grono uczestników stale rośnie, a GET.NET cieszy się coraz większą popularnością w środowisku IT w Polsce i Europie. Na konferencji występują znani i cenieni na całym świecie eksperci .NET jak Udi Dahan, Mathias Brandewinder, Iris Classon, czy Maurice de Beijer. Widownię GET.NET tworzą doświadczeni programiści, testerzy, kierownicy projektów, jak również studenci IT oraz wszyscy pasjonaci nowych technologii. To doskonała okazja nie tylko do zdobycia nowej wiedzy, ale także przestrzeń do networkingu.

Aby jeszcze lepiej dopasować program do oczekiwań uczestników, w tym roku w wyborze prelegentów i tworzeniu programu konferencji uczestniczyli członkowie społeczności IT. Marcin Biegała reprezentujący Sii oraz Arek Benedykt, Szymon Kulec i Szymon Pobiega zadbali o wysoki poziom merytoryczny konferencji i ciekawe pozycje w agendzie, która składa się z dziesięciu godzinnych prezentacji:

Tematyka wiosennej edycji konferencji jest skoncentrowana przede wszystkim wokół platformy Microsoft Azure. Nie zabraknie prelekcji dotyczących praktycznego podejścia do wytwarzania aplikacji w chmurze, również w kontekście bezpieczeństwa. W programie wydarzenia znajdują się także sesje skupione na frameworku .Net Core czy alternatywne do Visual Studio IDE – na przykładzie JetBrains Rider. Pasjonatów technologii Mixed Reality z pewnością zaciekawi sesja dedykowana programowaniu z wykorzystaniem HoloLens.

W tym roku  poza wiedzą merytoryczną organizatorzy konferencji chcą dać uczestnikom możliwość poznania historii miasta. Centrum Dialogu im. Marka Edelmana, w którym odbędzie się konferencja, zajmuje się popularyzacją wielokulturowego i wieloetnicznego dziedzictwa Łodzi. To nie wszystko jeśli chodzi o atrakcje przygotowane przez organizatorów. Każdy uczestnik najbliższej edycji GET.NET w Łodzi otrzyma koszulkę zaprojektowaną przez twórcę kultowej marki GOUDA WORKS.

Pomysłodawcą i organizatorem konferencji GET.NET jest firma Sii, która zatrudnia ponad 3400 inżynierów w całej Polsce. Sii jest czołowym dostawcą usług IT i inżynierii przemysłowej w Polsce, który wspiera klientów w zakresie doradztwa, analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą, integracji i utrzymania systemów oraz inżynierii przemysłowej.

Więcej informacji można znaleźć na stronie GET.NET Łódź. Wyłącznie do końca marca można kupić bilety w cenie Regular!

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?