Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Konferencja Digital & IT Security z udziałem naszego eksperta!

Coraz bardziej powszechna informatyzacja, nieustający przepływ informacji i łatwy dostęp do zasobów cyfrowych stwarza wielkie możliwości, jest jednak równocześnie źródłem nowych zagrożeń i stawia firmy przed palącym problemem – jak zapewnić bezpieczeństwo w cyfrowym świecie.

W dniach 10-11 maja w Warszawie odbędzie się konferencja Digital & IT Security poświęcona najnowszym zmianom w prawie z zakresu bezpieczeństwa Cyfrowego i IT w praktyce, czyli próbie przedstawienia, jak dział prawny może pomóc w ochronie przedsiębiorstwa przed zagrożeniami wynikającymi z rozwoju nowych technologii.

Jednym z prelegentów będzie otwierający pierwszy dzień wydarzenia Sebastian Myszczyński, kierownik działu Legal w Sii Polska. Sebastian specjalizuje się w prawie dotyczącym sektora IT, jest autorem publikacji na temat tworzenia umów oraz rozwiązywanie sporów dotyczących realizacji projektów IT.

W swoim wystąpieniu Zarządzanie ryzykiem prawnym w obszarze Digital i IT, czyli jak skutecznie ochronić przedsiębiorstwo przed sankcjami prawnymi?” opowie między innymi o metodach zarządzania, monitorowania i kontrolowania ryzyka Digital i IT Security w przedsiębiorstwie, o wykorzystaniu współpracy miedzy działami do minimalizowania ryzyka prawnego w obszarze Digital i IT oraz o roli i zadaniach działu prawnego w tym zakresie.

Omawiane będą między innymi także takie tematy jak: najnowsze wymogi regulacyjne z zakresu Digital i IT, narzędzia i procedury Cyber Security czy ochrona i bezpieczeństwo danych w chmurze, social media urządzeniach mobilnych i BYOD.

Warsztaty organizowane przez gazetę Rzeczpospolita mają na celu wymianę doświadczeń specjalistów z zakresu bezpieczeństwa cyfrowego. Wśród prelegentów znajdą się również przedstawiciele wiodących firm na rynku, jak Allegro, T-Mobile, Bank Zachodni WBK.

Informacje Praktyczne

Konferencja „Digital & IT Security. Najnowsze zmiany i procedury prawne w praktyce”

11-12 maja 2016

Prosta Office Center

Prosta 51, Warszawa

Szczegółowy program warsztatów dostępny jest tutaj.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?