Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Lider z okiem do szczegółu

W Sii pracuje od 2012 r. Zaczynała jako sprzedawca rozwiązań i była w pierwszej piątce zatrudnionych w oddziale łódzkim.

„Wyzwania na które trafiamy kształtują to, kim jesteśmy. Ja akurat miałam ich bez liku i to w sumie od samego początku pracy w Sii. Już w pierwszym miesiącu musiałam zorganizować rekrutację dla jednego z naszych kluczowych klientów”– wspomina.

W 2013 r. Agnieszka pozyskała drugiego klienta, tym razem z branży bankowej. Zwiększyła przychody oddziału i rozpoczęła rozbudowę zespołu, który obecnie liczy już 20 osób. Część z nich wykonuje na rzecz klientów usługi stałe (managed services), część jest zaangażowanych w przedsięwzięcia projektowe o zdefiniowanym czasie i budżecie (fixed-time projects), a jeszcze inne wykonują określone zadania zlecone (staffing).

Firma doceniła Agnieszkę jako sprzedawcę, lidera zespołu i menedżera, powierzając jej w 2014 r. odpowiedzialność za oddział łódzki. Jako Business Manager Agnieszka zajmuje się obecnie przede wszystkim rozpoznaniem potrzeb klientów. Opracowuje i uzgadnia z nimi koncepcje rozwiązań, dobiera najbardziej optymalne modele ich dostarczania i nadzoruje dobór specjalistów do projektów.

Teoretycznie zajmuję się głównie rozwojem biznesu, ale w praktyce oznacza to, że odpowiadam także za ludzi, szczególnie inżynierów. Ich praca bezpośrednio wpływa na to, jak klienci postrzegają nas jako organizację, tworzą nasz wizerunek, dlatego ściśle współpracuję z Anią Kaźmierską przy rekrutacji i budowaniu zespołów. Mam wrażenie, że obie wzajemnie się ‘nakręcamy’ w tej pracy” – mówi Agnieszka.

Ponieważ klienci Agnieszki działają w wielu lokalizacjach, jej praca wymaga współpracy z innymi oddziałami Sii. „Współpracuję dużo z Andrzejem Kowalczykiem z Warszawy i Szymonem Dziubkiem z Krakowa, nie tylko w dziedzinie projektowej, ale także kadrowej. Staramy się utrzymać inżynierów, zapewniając im możliwość pracy dla Sii bez względu na to, z którym miastem wiążą swoje plany ważniejsze, niż zmiana wysokości wynagrodzenia czy dodatkowe benefity” – podkreśla.

Efekty współpracy między oddziałami są jednoznacznie pozytywne. W ciągu ostatnich kilku lat wspólni klienci Agnieszki, Szymona i Andrzeja weszli do dziesiątki największych klientów Sii. Nie chodzi wyłącznie o sukces w sensie czysto biznesowym. Dla mnie to po prostu kolejne wyzwania, kolejne powody, żeby się rozwijać, sięgać dalej, niż dotychczas, poznawać nowych ludzi… Gdyby tego pierwiastka zabrakło, być może nie udało by mi się osiągnąć aż tyle – mówi.

Choć praca jest dla Agnieszki ważna, nie żyje wyłącznie dla niej. Jest mamą Sebastiana i Tymona, zajmuje się wspinaczką górską, tańcem i… psychologią. „Współpracuję z wieloma osobami i mam możliwość obserwowania ich w różnych sytuacjach. Intryguje mnie, jak ludzie przeżywają emocje. Staram się rozumieć, co nimi kieruje, co ich napędza, jak się uczą, i jak to się dzieje, że z biegiem czasu zmieniają się” – tłumaczy Agnieszka.

„Cieszę się bardzo, że mam swój udział w rozwoju firmy, ale to nie jest wyłącznie moja zasługa. Jestem ogromnie wdzięczna za wsparcie i zaufanie ludzi, których poznałam w Sii. Dziękuję serdecznie Maćkowi Topczewskiemu, który prowadził moją rekrutację. Chciałabym także podziękować za wsparcie Marcinowi, Paulinie, Ewie, Natalii, Justynie i Sylwii z działów HR i ADM. Wszyscy macie udział w moich sukcesach!” – podkreśla.

Agnieszko, serdecznie gratulujemy sukcesów i trzymamy kciuki za kolejne osiągnięcia!

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?