Previous Page

Aktualności

Sii Polska na 15. miejscu najdynamiczniejszych firm w Europie
Strona główna Aktualności Nagrody Sii Polska na 15. miejscu najdynamiczniejszych firm w Europie

Sii Polska na 15. miejscu najdynamiczniejszych firm w Europie

Przewiń w dół

13 marca 2013

  • podziel się:

15. miejsce wśród najszybciej rozwijających się europejskich prywatnych przedsiębiorstw to dla nas zaszczyt i ogromna radość. – powiedział Gregoire Nitot, Prezes Sii i założyciel firmy w Polsce. – Od 7 lat ciężko pracujemy nad wzrostem firmy: wszystkie pieniądze od początku są reinwestowane w rozwój Sii, w tworzenie nowych oddziałów i nowych miejsc pracy. Wzrost jest imponujący – w ostatnich dwóch latach co roku podwajaliśmy liczbę pracowników. Obecnie zatrudniając ponad 1200 inżynierów Sii jest jednym z największych i najlepszych dostawców usług IT i inżynierii w Polsce.

Pomimo ogólnogospodarczego kryzysu (zestawienie obejmuje lata 2009, 2010 i 2011) Sii utrzymała tempo rozwoju. Niezwykle ważne jest też to, że pomimo dużej dynamiki wzrostu, firma utrzymuje także poziom jakości – także jako miejsce pracy. W 2012 Sii uhonorowana została tytułem Najlepszego Miejsca Pracy IT w Polsce, przyznawanym przez Tygodnik Computerworld.

Korzystając z okazji chciałbym pogratulować drugiej polskiej firmie z listy – firmie Ericpol. Jak widać, w Polsce kryzys łaskawiej traktuje sektor IT – dodaje Nitot. – Chciałbym jeszcze zaznaczyć, że 15. miejsce na liście Europe’s 500 to dla mnie także ogromna satysfakcja prywatna. 7 lat temu Sii w Polsce miała jednego pracownika – byłem nim ja, młody Francuz, nie mówiący po polsku. Dziś w tej firmie pracuje ponad 1200 niezwykle uzdolnionych i ambitnych ludzi w wielu miastach w Polsce!

Ranking Europe’s 500 najdynamiczniej rosnących prywatnych przedsiębiorstw w Europie został opracowany przez pozarządową organizację Europe’s 500, IESE Business School we współpracy z Dun & Bradstreet pod patronatem Parlamentu Europejskiego.

Pełna lista Europe’s 500. 

To również może Cię zainteresować

podziel się ze znajomymi

[contact-form-7 id="8498" title="Share form PL"]