Previous Page

Aktualności

Sii Polska Najlepszym Miejscem Pracy IT w kraju
Strona główna Aktualności Nagrody Sii Polska Najlepszym Miejscem Pracy IT w kraju

Sii Polska Najlepszym Miejscem Pracy IT w kraju

Przewiń w dół

01 października 2013

  • podziel się:

Podobnie jak w ubiegłym roku, badanie wykazało, że ponad połowa pracowników Sii Polska (51%) to entuzjaści, podejmujący w miejscu pracy dodatkowe inicjatywy i motywujący innych do działania. Są oni lojalni wobec firmy i dobrze oceniają jej wizerunek i działania na rynku.

Badanie AudIT 2013 po raz drugi potwierdziło słuszność strategii Sii Polska. Identyfikowanie i promowanie najlepszych pracowników, otwarta komunikacja i zespołowość – to są te aspekty, na które zwracają uwagę pracownicy w ankietach i które w naszym przypadku są bardzo dobrze oceniane. – mówi Joanna Kucharska, Dyrektor ds. HR i Komunikacji w Sii Polska. – Jako mocne strony Sii pracownicy cenią m.in. umiejętność uczciwego rozwiązywania sytuacji konfliktowych, a także dostępność przełożonego w razie pytań bądź problemów. Cieszy nas także fakt, że dużą grupę entuzjastów stanowią managerowie – ludzie, którzy zarządzają zespołami i mają pozytywny wpływ na motywację swoich podwładnych. – dodaje Kucharska.

Index TRI*M to jedna liczba służąca do pomiaru i porównywania poziomu satysfakcji. Indeks powstaje w oparciu o odpowiedzi na 5 pytań, z których każde dotyka nieco innego wymiaru satysfakcji: ogólną satysfakcję, prawdopodobieństwo polecenia pracodawcy, skłonność do ponownego podjęcia pracy, motywację ze strony najbliższych współpracowników, pozycję rynkową pracodawcy.

 

To również może Cię zainteresować

podziel się ze znajomymi

[contact-form-7 id="8498" title="Share form PL"]