Previous Page

Aktualności

IT@BANK 2019: Sii Polska pośród najlepszych dostawców usług IT dla sektora bankowego
Strona główna Aktualności Nagrody IT@BANK 2019: Sii Polska pośród najlepszych dostawców usług IT dla sektora bankowego

IT@BANK 2019: Sii Polska pośród najlepszych dostawców usług IT dla sektora bankowego

Przewiń w dół

15 listopada 2019

  • podziel się:

Podczas tegorocznej konferencji IT@BANK ogłoszony został 14. ranking najlepszych dostawców usług IT dla sektora finansowego. Sii Polska znalazła się w czołówce zestawienia aż w trzech kategoriach.

IT@BANK to największe i najbardziej prestiżowe spotkanie przedstawicieli środowiska informatycznego i sektora bankowego w Polsce. W tegorocznej uroczystości wręczenia nagród, która odbyła się 14 listopada w Warszawie, wzięło udział ponad 600 uczestników.

Jak co roku kulminacyjnym punktem wydarzenia było ogłoszenie wyników rankingu firm informatycznych, organizowanego przez „Miesięcznik Finansowy BANK”. W 14. edycji zestawienia Sii Polska zajęła wysokie trzecie miejsce w głównej kategorii. Przedsiębiorstwa oceniane były nie tylko pod kątem generowanych przez nie przychodów, efektywności, czy potencjału rozwojowego, ale także pod względem ich pozycji na rynku określanej na podstawie przyznawanych przez redakcję punktów. Zarówno w kategorii dostawców oprogramowania, jak i ich pozycji w bankowości.

itbank.ranking.laureaci.zbiorcze

Podobnie jak w poprzednich latach, jury rankingu przyznało także wyróżnienia w czterech kategoriach dodatkowych: efektywność, potencjał rozwojowy, pozycja firm w sektorze finansowym i pozycja firm w sektorze banków spółdzielczych. Sii Polska zdobyła najwyższe wyróżnienie w kategorii efektywności oraz II miejsce w obszarze potencjału rozwojowego.

Więcej informacji na temat projektów realizowanych przez Sii Polska dla sektora bankowego znaleźć można na stronie.

To również może Cię zainteresować

podziel się ze znajomymi

[contact-form-7 id="8498" title="Share form PL"]