Previous Page

Aktualności

Sii zdobywa tytuł Dobrej Firmy po raz drugi!
Strona główna Aktualności Nagrody Sii zdobywa tytuł Dobrej Firmy po raz drugi!

Sii zdobywa tytuł Dobrej Firmy po raz drugi!

Przewiń w dół

12 grudnia 2017

  • podziel się:

W tegorocznym rankingu Lista 2000 – najlepszych polskich przedsiębiorstw, prowadzonym przez Rzeczpospolitą, Sii zostało wyróżnione tytułem Dobrej Firmy. Podczas uroczystej gali nagrodę odebrał Marek Hewelke, dyrektor warszawskiego oddziału firmy.

Firma Sii została wyróżniona tytułem Dobrej Firmy już drugi raz z rzędu i znalazła się w gronie 10 najbardziej dynamicznych przedsiębiorstw 16 edycji rankingu Lista 2000.

Nagroda przyznawana jest przedsiębiorstwom, które w poprzednim roku odnotowały ponadprzeciętne wyniki, a co więcej pozytywnie wyróżniają się na tle innych firm działających w tej samej branży. Przy wyborze zwycięzców pod uwagę brana była m.in. skala inwestycji, wzrost przychodów oraz wskaźniki pokazujące efektywność finansową, takie jak: rentowność netto, ROA czy ROE.

„Bardzo cieszy nas, że otrzymujemy ten prestiżowy tytuł już drugi rok z rzędu. To potwierdzenie faktu, że nasza codzienne ciężka praca cały czas przynosi doskonałe efekty. Jesteśmy też dumni, że pomimo bardzo silnej konkurencji niezmiennie jesteśmy uważani za wzór do naśladowania dla innych przedsiębiorstw w Polsce – mówi Marek Hewelke, dyrektor warszawskiego oddziału Sii”.

Zestawienie Rzeczpospolitej jest prowadzone od 2002 roku. Stanowi kompendium na temat polskiej przedsiębiorczości. Uwzględnia 2000 najbardziej znaczących firm na rynku i ma na celu promowanie liderów polskiego biznesu. Glosami kapituły konkursowej, przedsiębiorstwom, które trafiły na listę, przyznawane są dodatkowo nagrody Dobra Firma, dla firm o najwyższej dynamice rozwoju.

 

To również może Cię zainteresować

podziel się ze znajomymi

[contact-form-7 id="8498" title="Share form PL"]