Previous Page

Aktualności

Cyfryzacja Polski wspólnie z Sii

Cyfryzacja Polski wspólnie z Sii

Przewiń w dół

21 czerwca 2017

  • podziel się:

8 czerwca 2017 roku firma Sii podpisała z Centralnym Ośrodkiem Informatyki (COI) umowę ramową na świadczenie kompleksowych usług z zakresu zapewnienia zasobów ludzkich branży IT.

COI w trybie przetargu nieograniczonego wyłonił 5 wykonawców, którzy będą dostarczać zasoby do realizacji prac związanych z informatyzacją państwa. Inżynierowie zaangażowani w  realizację kontraktu dla COI będą uczestniczyć w projektach istotnie zwiększających poziom cyfryzacji  Polski, m.in. takich jak: CEPIK 2.0, dalszy rozwój usług cyfrowych (e-usługi), eDokumenty oraz do budowy i rozwoju dużych rejestrów publicznych (np. Centralny Rejestr Dokumentów Paszportowych).

Przewagą konkurencyjną Sii okazała się obszerna baza testerów i programistów oraz duży zespół wykwalifikowanych rekruterów. Zgodnie z postępowaniem, firma jest gotowa zapewnić specjalistów o 20 profilach, łącznie na ponad 746 godzin pracy w ciągu 3 lat. Sumaryczna wartość kontraktu to ponad 116 mln brutto.

Umowa zawarta z COI to kolejna umowa na drodze do większego zaangażowania Sii w realizację projektów dla klientów sektora publicznego. Obecnie Sii świadczy usługi między innymi dla Ministerstwa Sprawiedliwości, Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego oraz spółek użyteczności publicznej. Sii z powodzeniem dostarcza usługi w dogodnych dla klientów modelach współpracy.  Realizuje projekty fix price – z wzięciem na siebie pełnej odpowiedzialności za wszystkie elementy projektu. Świadczy również usługi body i team leasing (to właśnie umowy na usługi tego typu zostały podpisane z COI) oraz usługi doradcze czy konsultingowe (np. zarządzanie projektami klienta). Sii jest gotowe wspierać rozwój polskiej cyfryzacji na szeroką skalę.

 

To również może Cię zainteresować

podziel się ze znajomymi

[contact-form-7 id="8498" title="Share form PL"]