Previous Page

Aktualności

Nareszcie dotarł do nas certyfikat Common Criteria!
Strona główna Aktualności Newsy Nareszcie dotarł do nas certyfikat Common Criteria!

Nareszcie dotarł do nas certyfikat Common Criteria!

Przewiń w dół

31 lipca 2015

  • podziel się:

Miło nam poinformować, że po dwuletnim okresie certyfikacji otrzymaliśmy zaświadczenie przyznania Common Criteria. Sii jako jedna z nielicznych polskich firm uzyskała prestiżową normę, potwierdzającą przestrzeganie restrykcyjnych wymogów dotyczących szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

Z wielkim zadowoleniem informujemy, że Sii zostało uhonorowane Common Criteria, wydanym przez Federalne Biuro Bezpieczeństwa Informacji w Niemczech. Choć proces rekrutacji zakończył się już na początku roku, certyfikat otrzymaliśmy dopiero teraz. Dzięki spełnieniu szeregu wymogów pod kątem: bezpieczeństwa fizycznego, środowiskowego, ochrony połączeń sieciowych, świadomości procedur wśród pracowników, standardów wytwarzania oprogramowania dla klientów, a także zaawansowanej infrastruktury, Sii może poszczycić się otrzymaniem prestiżowego zaświadczenia na poziomie EAL6.

Spełnienie wszystkich wymogów Common Criteria było ogromnym wyzwaniem, ale i inwestycją dla Sii, otwierającą kolejne możliwości nawiązania współpracy z klientami.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat otrzymania CC przez Sii? Zachęcamy do zapoznania się z artykułem Prestiżowy certyfikat bezpieczeństwa IT dla Sii.

 

CC1 e1438335773594

To również może Cię zainteresować

podziel się ze znajomymi

[contact-form-7 id="8498" title="Share form PL"]