Previous Page

Aktualności

Pierwsze akredytowane szkolenia PRINCE2 Foundation zrealizowane przez Praktykę Szkoleniową Sii!
Strona główna Aktualności Newsy Pierwsze akredytowane szkolenia PRINCE2 Foundation zrealizowane przez Praktykę Szkoleniową Sii!

Pierwsze akredytowane szkolenia PRINCE2 Foundation zrealizowane przez Praktykę Szkoleniową Sii!

Przewiń w dół

02 lutego 2016

  • podziel się:

Niedawno do mapy kompetencji Sii dołączyła Praktyka Szkoleniowa, a już w grudniu i styczniu w Warszawie i Gdańsku zostały zrealizowane pierwsze akredytowane szkolenia PRINCE2 Foundation wraz z egzaminami.

W szkoleniu udział wzięli Pracownicy oraz Klienci firmy Sii. Uczestnicy zapoznali się z zagadnieniami związanymi z zarządzaniem projektem oraz zdobyli wiedzę i umiejętności niezbędne do pracy w projektach zarządzanych zgodnie z metodyką PRINCE2. Szkolenie, które zakończyło się egzaminem PRINCE2 Foundation, przeprowadził akredytowany Trener Sii Rafał Kwatek.

Bardzo cieszą nas pozytywne opinie uczestników po szkoleniu:

„Profesjonalnie przeprowadzone szkolenie. Bardzo wysoko oceniam zawartość merytoryczną, prowadzącego i organizację szkolenia”. – Przemysław Grzanka, Practice Manager

„Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie, z pełnym zaangażowaniem prowadzącego. Bogate w przykłady i zrozumiale wyjaśnione zagadnienie, z dużą ilością materiału i ćwiczeń”. – Sara Siedlecka, Koordynator Projektu

Praktyka Szkoleniowa Sii dostarcza Klientom najnowszą i sprawdzoną wiedzę oraz umiejętności, które pozwolą skutecznie zarządzać informatyką, w celu uzyskania optymalnej efektywności działania IT i lepszego dopasowania IT do biznesu. W naszej ofercie dostępne są zarówno akredytowane, jak i autorskie szkolenia z następujących obszarów tematycznych:

Zarządzanie usługami IT (ITIL, LEAN IT)

Zarządzanie projektami (PRINCE2)

HR i umiejętności miękkie.

Zachęcamy do poznania całej naszej oferty i wzięcia udziału w szkoleniach!

Kontakt do Praktyki Szkoleniowej Sii:
szkolenia-sii@pl.sii.eu

To również może Cię zainteresować

podziel się ze znajomymi

[contact-form-7 id="8498" title="Share form PL"]