Previous Page

Aktualności

Press Room – nowa podstrona serwisu sii.pl
Strona główna Aktualności Newsy Press Room – nowa podstrona serwisu sii.pl

Press Room – nowa podstrona serwisu sii.pl

Przewiń w dół

15 czerwca 2015

  • podziel się:

Każdy, kto chce być na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami ma wiele możliwości, aby szybko do nich dotrzeć. Jednym ze sposobów jest skorzystanie z podstrony z aktualnościami o firmie.

 

Miło nam poinformować, że nasza strona ciągle się rozwija. Na fali popularności oficjalnego profilu Facebook Sii Polska (https://pl-pl.facebook.com/Sii.Polska) i zamieszczanych tam informacji, postanowiliśmy utworzyć dedykowaną podstronę, która pozwoli na obszerniejsze zaprezentowanie wydarzeń z życia firmy, zamieszczanie wywiadów z pracownikami, informacji o nadchodzących i minionych eventach oraz o przyznanych nagrodach czy wyróżnieniach. Jedną z głównych korzyści tej podstrony jest możliwość szybkiego informowania o nowościach zachodzących w naszej firmie, jak również utworzenie bazy informacji, do której zawsze można powrócić – wszystko dla wygody naszych odbiorców. Docelowo „Press Room” ma być miejscem publikacji naszego kwartalnego newslettera.

Tym bardziej jest nam miło poinformować o powstaniu nowej podstrony, z uwagi na to, że stworzył ją dział Marketingu & Sales Support Sii, przy współpracy z praktyką Digital. Praktykę tworzą web designerzy, web developerzy, graficy z doświadczeniem webowym i mobilnym oraz specjaliści ds. user experience, usability i SEO.

Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco z nowościami ze świata Power People – zapraszamy na „Press Room”. :)

 

To również może Cię zainteresować

podziel się ze znajomymi

[contact-form-7 id="8498" title="Share form PL"]