Previous Page

Aktualności

Sii podbija Rzeszów. To już dziewiąty oddział lidera branży IT i usług inżynieryjnych
Strona główna Aktualności Newsy Sii podbija Rzeszów. To już dziewiąty oddział lidera branży IT i usług inżynieryjnych

Sii podbija Rzeszów. To już dziewiąty oddział lidera branży IT i usług inżynieryjnych

Przewiń w dół

12 lutego 2018

  • podziel się:

Sii, jedna z najszybciej rozwijających się firm IT i inżynierii, otwiera swój dziewiąty oddział w Polsce. W Sii Rzeszów realizowane będą między innymi projekty z zakresu budowania aplikacji, Business Intelligence oraz inżynierii mechanicznej i elektrycznej. W ciągu najbliższego roku w rzeszowskim oddziale zostanie zatrudnionych kilkudziesięciu ekspertów.

Sii Polska została założona w 2006 roku i w przeciągu kilku lat objęła pozycję lidera sektora nowych technologii. W styczniu 2018 roku firma otworzyła kolejny oddział. To właśnie w Rzeszowie Sii postanowiła rozwijać swoją działalność. – Otwarcie Sii Rzeszów było decyzją strategiczną wpisującą się w plan rozwoju Sii Polska, zwłaszcza że przychody firmy cały czas rosną, więc reinwestujemy zysk. Rzeszów to świetny rynek dla pracodawców ponieważ w mieście znajdują się wysoko cenione centra akademickie. Ponadto, jest to region pełen możliwości biznesowych, nie tylko w obszarze IT, ale przede wszystkim inżynierii. Niewykorzystanie tego potencjału byłoby stratą – mówi Gregoire Nitot, prezes i założyciel Sii Polska.

Rzeszowski oddział Sii realizuje projekty dla klientów z różnych sektorów, w tym dla lotniczego, kosmicznego, motoryzacyjnego, chemicznego czy farmaceutycznego. Główne obszary, w jakich realizowane są projekty, to Java, .NET, technologie webowe i mobilne oraz C/C++/Embedded. Oferta Sii Rzeszów to między innymi aplikacje na zamówienie, systemy Business Intelligence, oparte o platformę SharePoint, Dynamics AX, Salesforce, oraz systemy typu workflow, a także obszar inżynierii mechanicznej i elektrycznej.

W przeciągu najbliższego roku firma planuje zatrudnić w Rzeszowie kilkadziesiąt osób. Na początku poszukiwani są przede wszystkim pracownicy z minimum 3-letnim doświadczeniem. – W Rzeszowie znajduje się Politechnika, Uniwersytet i kilka innych świetnych uczelni wyższych kształcących w obszarze IT i inżynierii, więc jest to rynek o ogromnym potencjale. Jest to również świetne miejsce do życia i rozwijania swojej kariery zawodowej. Oprócz wielu terenów zielonych i bogatej oferty kulturalnej, atutem Rzeszowa jest również bliskość lotniska obsługującego połączenia krajowe i międzynarodowe – mówi Tomasz Eberbach, Branch Manager w Sii Rzeszów.

Obecnie Sii zatrudnia w Polsce ponad 3400 ekspertów. Dołączenie do oddziału w Rzeszowie to szansa na rozwój w stabilnej organizacji realizującej projekty dla klientów z całego świata. – To nie tylko możliwość pozostania w mieście, ale także okazja do powrotu. Sam do niedawna pracowałem w londyńskim City. Byłem gotów wrócić do swojego rodzinnego miasta, ale pod warunkiem znalezienia zatrudnienia u cenionego pracodawcy. Przekonała mnie oferta Sii. Dodatkowo, jako osoba, której pasją jest HR, nie mogłem nie przyjąć oferty od firmy, której misją jest identyfikowanie i promowanie najlepszych pracowników – mówi Maciej Chyła, Specjalista ds. rekrutacji i HR w Sii Rzeszów.

Oprócz szeregu benefitów oferowanych pracownikom, Sii znane jest z doskonałej atmosfery pracy. Od trzech lat z rzędu na podstawie anonimowego audytu satysfakcji pracowników, firmie przyznawany jest tytuł Great Place to Work. Ponadto, osoby które przeniosą się do Rzeszowa aby rozpocząć pracę w Sii, mogą liczyć na atrakcyjny pakiet relokacyjny.

Wszystkie aktualne oferty pracy Sii Rzeszów można znaleźć na stronie kariera.sii.pl.

To również może Cię zainteresować

podziel się ze znajomymi

[contact-form-7 id="8498" title="Share form PL"]