Previous Page

Aktualności

Sii Polska będzie walczyć o tytuł mistrza testowania
Strona główna Aktualności Newsy Sii Polska będzie walczyć o tytuł mistrza testowania

Sii Polska będzie walczyć o tytuł mistrza testowania

Przewiń w dół

22 stycznia 2018

  • podziel się:

Już dziś, 22 Stycznia 2018, ruszają zapisy na mistrzostwa w testowaniu oprogramowania, Testing Cup 2018. Tegoroczna edycja imprezy odbywa się w Łodzi, gdzie Sii Polska ma jeden ze swoich 9 oddziałów.

Jako największy dostawca usług testowych w Polsce chcemy promować testowanie oprogramowania. Dlatego już po raz drugi wspieramy Testing Cup jako jego główny sponsor. Testing Cup to największe wydarzenie tego typu, nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Już dziś wiele zagranicznych przedsiębiorstw korzysta z usług świadczonych przez polskie firmy, a Polska ma szansę zostać europejskim liderem w dziedzinie testów – mówi Marcin Laksander, Dyrektor Centrum Kompetencyjnego Usług Testowych w Sii Polska.

Sii zamierza również uczestniczyć w mistrzostwach w testowaniu oprogramowania i zgłasza trzyosobowy zespół do zawodów. Michał Stemplewski, Jarosław Jarecki i Maciej Czarnak pracują wspólnie od 1,5 roku, testując systemy bankowe i aplikacje mobilne dla jednego z europejskich banków. Zespół na co dzień testuje i raportuje błędy, które mogą utrudniać życie klientom banku, a tym razem zmierzy się z najnowszą wersją Mr Buggy na Testing Cup 2018.

Wkrótce więcej informacji na temat naszego zespołu i naszych planów jako głównego sponsora.

To również może Cię zainteresować

podziel się ze znajomymi

[contact-form-7 id="8498" title="Share form PL"]