Previous Page

Aktualności

Świętujemy – najlepsze życzenia, Greg!
Strona główna Aktualności Newsy Świętujemy – najlepsze życzenia, Greg!

Świętujemy – najlepsze życzenia, Greg!

Przewiń w dół

27 sierpnia 2015

  • podziel się:

Już niedługo, bo w styczniu, Sii Polska będzie obchodzić swoje 10-lecie, a już dziś świętujemy urodziny człowieka, dzięki któremu cała historia firmy się zaczęła. O kim mowa? O Gregoire Nitot, założycielu i prezesie Sii Polska. Urodziny to dobra okazja, aby podsumować dotychczasowe osiągnięcia i sukcesy.

Historia firmy zaczyna się od postaci Gregoire’a Nitota, francuskiego handlowca, kiedy zakochał się w Polsce podczas stypendium Erasmus w Warszawie. Uczucie do Polski było na tyle silne, że po kilku latach wraca do kraju, by w 2006 roku otworzyć firmę IT. Tak rozpoczyna się pasmo trwających już blisko 10 lat sukcesów.

Firma, która początkowo stanowiła jednoosobowy start-up, obecnie zatrudnia ponad 2000 specjalistów i stała się liderem usług IT i inżynierii w Polsce.

Sii corocznie doceniana jest przez znane pisma branżowe i zajmuje wysokie miejsca w niezależnych badaniach. Zdobyła aż 3-krotny tytuł Najlepszego Miejsca Pracy IT w Polsce, nagrodę Best Place to Work 2015 oraz Diamenty Forbesa i Gazele Biznesu, a sam Gregoire Nitot został nagrodzony tytułem CEO marzeń w konkursie “Bohaterowie HR”.

Zachęcamy do zapoznania się z sylwetką Gregoire’a Nitota na dedykowanej stronie Wikipedii: Gregoire Nitot

Drogiemu Jubilatowi życzymy dalszej niespożytej energii i samych sukcesów!

To również może Cię zainteresować

podziel się ze znajomymi

[contact-form-7 id="8498" title="Share form PL"]