Previous Page

Aktualności

Sii Wrocław rozwija współpracę z rynkiem w USA
Strona główna Aktualności Newsy Sii Wrocław rozwija współpracę z rynkiem w USA

Sii Wrocław rozwija współpracę z rynkiem w USA

Przewiń w dół

16 września 2013

  • podziel się:

Wrocławski oddział Sii Polska zatrudnia już 200 osób. Pod koniec ubiegłego roku rozpoczął projekty IT dla klientów ze Stanów Zjednoczonych. W ostatnim czasie spółka we Wrocławiu powiększyła się o nowy zespół sprzedaży na rynkach w USA, Kanadzie i Wielkiej Brytanii.

– Rozwój firmy i rosnąca liczba pracowników zaowocowały decyzją o zmianie lokalizacji Sii we Wrocławiu. Z początkiem lipca przeprowadzamy się do Sky Tower – mówi Paweł Maksymczak, Dyrektor Sii Wrocław. – Sii zajmie 25. piętro najwyższego w Polsce wieżowca biurowego. Zapewniamy naszym pracownikom najlepsze warunki do pracy, relaksujący widok z okna i mnóstwo miejsc parkingowych – dodaje.

Sii Polska umacnia także swoją pozycję na rynku wrocławskim. Do grona klientów dołączyło kilka nowych spółek, w tym m.in. Apator i Nokia Siemens Network. W związku z prowadzonymi projektami firma poszukuje do zespołu specjalistów z różnym doświadczeniem na stanowiska: programistów C++, .Net, BI Oracle, IOS & Android, analityków biznesowych, administratorów Unix, konsultantów SAP CRM i programistów RPG. Wszystkie stanowiska wymagają znajomości języka angielskiego co najmniej w stopniu komunikatywnym.

To również może Cię zainteresować

podziel się ze znajomymi

[contact-form-7 id="8498" title="Share form PL"]