Previous Page

Aktualności

Sii wspiera testerów – jesteśmy gotowi na Testing Cup 2018
Strona główna Aktualności Newsy Sii wspiera testerów – jesteśmy gotowi na Testing Cup 2018

Sii wspiera testerów – jesteśmy gotowi na Testing Cup 2018

Przewiń w dół

09 listopada 2017

  • podziel się:

VI edycja Testing Cup odbędzie się 28 i 29 maja 2018 w Łodzi. Zawody i konferencja poświęcona testowaniu oprogramowania skupiają ludzi związanych zawodowo z programowaniem i zapewnieniem jakości systemów informatycznych z Polski i Europy. 

Pierwszego dnia uczestnicy mogą sprawdzić swoje umiejętności testerskie podczas zawodów testowania Mr Buggy i zdobyć tytuł mistrza polski w testowaniu oprogramowania.
Drugi dzień to okazja do zapoznania się nowinkami technologicznymi i trendami panującymi w testowaniu podczas wystąpień światowej klasy wykładowców. Testing Cup to okazja do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, ale także budowania relacji i wysłuchania inspirujących historii ze świata nowych technologii.

Najbliższa edycja Testing Cup odbędzie się w Łodzi. Lokalizacja ta, łącząca tradycje z nowoczesnością, doskonale wpisuje się w ideę samego wydarzenia – poświęconego nowym technologiom, ale stawiającego na pierwszym miejscu ludzi, ich wiedzę, doświadczenie i umiejętności.

Sii Polska będzie głównym sponsorem Testing Cup w 2018 roku i zadba aby wszyscy, którzy zdecydują się uczestniczyć w wydarzeniu przeżyli niesamowitą przygodę.

Więcej szczegółowy na temat konferencji już wkrótce.

 

To również może Cię zainteresować

podziel się ze znajomymi

[contact-form-7 id="8498" title="Share form PL"]