Previous Page

Aktualności

Zespół Sii w Gdańsku przekroczył liczbę 400 osób
Strona główna Aktualności Newsy Zespół Sii w Gdańsku przekroczył liczbę 400 osób

Zespół Sii w Gdańsku przekroczył liczbę 400 osób

Przewiń w dół

02 czerwca 2013

  • podziel się:

Gdański oddział Sii jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się pracodawców na Pomorzu. Co więcej, firma jest pracodawcą nie tylko rozwijającym się i stabilnym finansowo, ale także docenianym przez pracowników, co znajduje potwierdzenie w ogólnopolskich badaniach. W ostatnim zestawieniu tygodnika „Computerworld” Sii otrzymało tytuł Najlepszego Miejsca Pracy IT w Polsce 2012. W maju 2013 znalazła się też wśród 50 najlepszych pracodawców IT w Polsce w badaniu TOP 50 „IDEAL EMPLOYER” 2013 Student Survey (wskazanie spontaniczne).

Nasi pracownicy są największym kapitałem Sii – mówi Michael Desmurs, Dyrektor Sii Gdańsk. – Usługi świadczone przez naszą firmę opierają się na ludziach, ich kompetencjach i wiedzy, dlatego bardzo dbamy o pracowników – misją Sii jest identyfikowanie i promowanie najlepszych. Naszym zadaniem jest m.in. rozwój biznesu i pozyskanie nowych, ciekawych projektów, by inżynierowie w Sii mogli się rozwijać, także z korzyścią dla naszych klientów – dodaje.

Sii w Gdańsku prowadzi szereg zaawansowanych technologicznie projektów dla światowych gigantów z branż: Hi-Tech, przemysłowej, bankowej i ubezpieczeniowej. W zeszłym roku firma rozpoczęła także współpracę m.in. z branżą motoryzacyjną w zakresie inżynierii przemysłowej. Obecnie prowadzi także intensywne działania sprzedażowe za granicą: w Skandynawii, Niemczech i USA.

Firma Sii w Polsce uplasowała się na 15 miejscu w ranking Europe’s 500 – najdynamiczniej rosnących prywatnych przedsiębiorstw w Europie – jako jedna z 2 polskich spółek. Badanie prowadzone jest cyklicznie pod patronatem Parlamentu Europejskiego.

To również może Cię zainteresować

podziel się ze znajomymi

[contact-form-7 id="8498" title="Share form PL"]