Previous Page

Aktualności

Zwiedź biuro Sii dzięki Google Maps Business View
Strona główna Aktualności Newsy Zwiedź biuro Sii dzięki Google Maps Business View

Zwiedź biuro Sii dzięki Google Maps Business View

Przewiń w dół

21 lipca 2015

  • podziel się:

Sii Gdańsk wzbogaciło swoją obecność w sieci poprzez zamieszczenie na Google wysokiej jakości wirtualnego spaceru stworzonego ze zdjęć 360º i wykonanego w technologii Street View – od tej pory można oglądać wnętrze oddziału przez Google Maps. Kandydaci już przed samą rozmową rekrutacyjną będą zachęcani do wirtualnych odwiedzin powierzchni biurowej Sii i poznania w jakich warunkach pracuje zespół Sii, gdzie spędza czas wolny, a nawet relaksuje się.

Przestrzeń Sii została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewniać pracownikom maksymalny komfort i użyteczność. Sii kładzie nacisk na satysfakcję i zadowolenie inżynierów, dlatego oprócz standardowych pomieszczeń biurowych mogą oni w atrakcyjny sposób spędzić przerwę w pracy np. odwiedzając relax room – który wyposażony jest w masażery,  hamak, czy sprzęt muzyczny, taras z leżakami – gdzie Sii organizuje imprezy dla pracowników,  pomieszczenia do gier i zabaw – ze stołem do ping-ponga, piłkarzykami, tablicą do rzutek, czy konsolami do gier. W Sii zdecydowanie nie można narzekać na nudę.  Oprócz tego, na uwagę zasługuje również barwna kolorystyka biura, która jest żywa, dynamiczna i odzwierciedla charakter firmy.

Gdański oddział zlokalizowany jest w Olivia Business Centre. Jest  to jedno z największych centrów biurowych w Polsce o najwyższym standardzie oraz miejsce, gdzie koncentruje się życie gospodarcze Pomorza. W wyniku dynamicznego rozwoju i rosnącej liczby realizowanych usług, Sii sukcesywnie powiększa swoją przestrzeń biurową, zajmując rekordową powierzchnię ponad 3,770 m2 w Olivia Tower oraz Olivia Point. Biuro zostało wyposażone w najnowocześniejszą infrastrukturę oraz zaawansowane systemy bezpieczeństwa. Sii Gdańsk jako jedna z nielicznych firm w Europie posiada prestiżowy certyfikat Common Criteria, potwierdzający przestrzeganie najbardziej rygorystycznych procedur zabezpieczenia i ochrony informacji.

Drugi największy pracodawca IT na Pomorzu, zatrudnia blisko 600 inżynierów w gdańskim oddziale. Realizuje projekty dla międzynarodowych klientów z całego świata – od USA przez Europę Zachodnią, aż po Indie czy Chiny. Po 9 latach działalności na globalnym rynku może pochwalić się znaczącą pulą partnerów biznesowych działających w sektorach: finanse i ubezpieczenia, high-tech, lotnictwo, FMCG, przemysł czy media. Sii wspiera klientów z całego świata w zakresie analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą oraz integracji i utrzymania systemów.

To również może Cię zainteresować

podziel się ze znajomymi

[contact-form-7 id="8498" title="Share form PL"]