Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Nowa, zielona siedziba Sii Kraków – dwa razy więcej przestrzeni do rozwoju

Małopolski oddział Sii ma co najmniej dwa powody do radości. W zakończonym właśnie roku obrotowym, Sii Kraków nie tylko przekroczyło liczbę 500 pracowników, ale także zmieniło siedzibę na prestiżowe miejsce w Tischnera Office, najbardziej zielonym biurowcu w mieście. Nowa lokalizacja, licząca ponad 4000 mkw. powierzchni, pozwoli firmie podwoić liczbę stanowisk pracy – w kolejnym roku krakowski zespół ma powiększyć się o kolejne 200 osób.

Po niecałych trzech latach spędzonych w budynku przy ulicy Wielickiej, krakowski oddział lidera usług IT i inżynierii przeniósł się do nowej lokalizacji w Tischnera Office – jednego z najnowocześniejszych biurowców w Krakowie.

 W nowej lokalizacji na pracowników czeka ponad 4000 mkw. powierzchni biurowej, w tym ogromna, licząca aż 290 mkw. kuchnia z przestrzenią jadalnianą, przystosowaną do organizacji meet-upów, coffee point, chillout room wyposażony w fotele do masażu i huśtawki oraz 20 salek konferencyjno-szkoleniowych, tematycznie nawiązujących do ciekawych miejsc w Krakowie. W związku z tym, że planujemy dalszy rozwój, podwoiliśmy liczbę stanowisk pracy, przygotowaliśmy też ogólnodostępne stanowiska do pracy na stojąco – mówi Ewa Baraniak, Office Manager krakowskiego biura Sii Polska.

Nowa siedziba przy ulicy Tischnera 8 jest już piątą lokalizacją Sii Kraków. Założony w 2011 roku oddział bardzo dynamicznie się rozwija, realizując projekty dla ponad 20 klientów z wielu sektorów, takich jak motoryzacja, bankowość, sektor publiczny, telekomunikacja, turystyka czy branża hazardowa.

– Obecnie Sii Kraków to już ponad 500 pracowników, a jeżeli zewnętrzne czynniki nam nie przeszkodzą, w kolejnym roku obrotowym planujemy powiększyć nasz zespół o kolejnych 200. Jesteśmy dumni z tak szybkiego rozwoju naszego oddziału, w szczególności, że znacząca część nowych pracowników, których zatrudniamy w każdym miesiącu, decyduje się na pracę w Sii z polecenia swoich znajomych. Jest to najlepszy dowód na to, że jesteśmy pracodawcą godnym zaufania – mówi Szymon Dziubek, Regional Director w Sii Polska.

Sii w Krakowie to specjaliści pracujący w wielu obszarach technologicznych – developerzy Java, JavaScript, .NET i C/C++, a także eksperci w obszarze testowania, systemów wbudowanych, analizy biznesowej czy analizy danych.

Jeżeli interesuje Cię rozwój w Sii Kraków, sprawdź nasze oferty pracy!

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?