Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Partnerstwo na najwyższym poziomie. Sii Polska z tytułem Tricentis Solution Partner

Po pięciu latach partnerstwa i wielu pomyślnie zrealizowanych projektach Sii Polska otrzymała tytuł Tricentis Solution Partner w zakresie automatyzacji testów i testów wydajnościowych. Najwyższy poziom partnerstwa z Tricentis stanowi potwierdzenie możliwości firmy w zakresie dostarczania usług automatyzacji testów i testów wydajnościowych z wykorzystaniem produktów Tricentis.

Czym jest wyróżnienie Tricentis Solution Partner?

Tricentis Solution Partner to elitarny dostawca usług IT, który spełnia rygorystyczne kryteria i wykazuje się najwyższą biegłością w dostarczaniu rozwiązań opartych na najnowocześniejszych technologiach firmy Tricentis. Zdobycie tego prestiżowego wyróżnienia wiąże się z przeprowadzeniem przez Tricentis wnikliwej ewaluacji zdolności partnera do dostarczania rozwiązań. Obejmuje ona ocenę ich wydajności oraz zapewniania najwyższej satysfakcji klienta poprzez płynne wdrożenia i doskonałość usług zgodną z dobrymi praktykami Tricentis.

Jakie korzyści zyskują klienci na współpracy z Tricentis Solution Partners?

Klienci polegają na firmie Tricentis w kwestii dostarczania najnowocześniejszych technologii, które pomagają wprowadzać innowacje cyfrowe szybciej i przy mniejszym ryzyku biznesowym. Zapewnia to znacznie ulepszone podejście do automatyzacji testów. Ci sami klienci ufają również dostawcom usług, takim jak Sii Polska, uznając ich kluczową rolę w maksymalizacji potencjału rozwiązań Tricentis.

— Tylko część partnerów technologicznych Tricentis otrzymała certyfikat Tricentis Solution Partner — mówi Szymon Wróblak, Tricentis and Performance Testing Competency Center Offering Lead w Sii Polska. — Aby go uzyskać, należy najpierw pomyślnie zrealizować kilka projektów wdrożeniowych zgodnie z wysokimi standardami Tricentis. Dzięki certyfikatowi klienci mogą być pewni, że współpracują z dostawcą, który jest w stanie kompleksowo zaspokoić wszystkie potrzeby związane z testowaniem, takie jak zarządzanie testami, automatyzacja, zarządzanie danymi testowymi i automatyzacja testów wydajnościowych — dodaje.

Sii Polska zapewnia organizacjom zwiększenie możliwości w zakresie testowania oraz automatyzacji testów funkcjonalnych i niefunkcjonalnych. Wspiera także wdrażanie rozwiązań Tricentis i oferuje usługi konsultingowe oraz bieżące wsparcie w obszarze testowania.

Sii Polska – najlepszy wybór w zakresie usług automatyzacji testów Tosca

— Sii Polska specjalizuje się w Tricentis Tosca – rozwiązaniu do automatyzacji testów, które optymalizuje i przyspiesza testy end-to-end w organizacji — wskazuje Szymon Wróblak. — Podejście codeless i wykorzystanie sztucznej inteligencji przyspiesza automatyzację testów, eliminując wąskie gardła w testowaniu i ryzyko związane z wdrażaniem oprogramowania. Tosca obsługuje ponad 160 technologii i aplikacji korporacyjnych, takich jak SAP, Salesforce, ServiceNow, Oracle i inne, zapewniając skalowalność automatyzacji testów w całej firmie — wyjaśnia.

Usługi Sii w zakresie Tricentis Tosca Automation:

Konsulting

 • PoC/PoV rozwiązania
 • Faza discovery
 • Optymalizacja zakresu testów
 • Tworzenie indywidualnych bibliotek Tosca

Wdrożenie rozwiązania Tosca

 • Instalacja i konfiguracja rozwiązania
 • Integracja CI/CD
 • Definicja zakresu testów
 • Zarządzanie danymi testowymi
 • Aktualizacje i migracje rozwiązań
 • Wdrożenie rozwiązania w projektach podlegającym walidacji zgodności z normami GxP

Usługa automatyzacji testów

 • Projektowanie i opracowywanie przypadków testowych
 • Automatyzacja testów E2E
 • Wykonanie i analiza testów
 • Ciągłe doskonalenie
Tricentis NeoLoad – idealny wybór w obszarze inżynierii wydajności

W ramach swojego podejścia do inżynierii wydajności, Sii Polska wykorzystuje Tricentis NeoLoad do przygotowania i wykonywania testów wydajności. NeoLoad upraszcza i skaluje testowanie wydajności, od API i mikroserwisów po kompleksowe testowanie aplikacji, dzięki wsparciu innowacyjnych protokołów i aplikacji opartych na przeglądarce.

Usługi Sii w zakresie inżynierii wydajności

Konsulting

 • Strategia inżynierii wydajności
 • PoC/PoV rozwiązania
 • Faza Discovery

Ciągłe testowanie wydajności

 • Wszystkie typy testów wydajności
 • Przygotowanie i wykonanie testów
 • Pełna automatyzacja procesu
 • Wykorzystanie automatyzacji Tosca w testach wydajnościowych

Ciągłe monitorowanie wydajności

 • Wykrywanie anomalii
 • Raportowanie problemów
 • Automatyczna analiza błędów
Jakie są korzyści ze współpracy z Sii?

Sii Polska ma doświadczenie w prowadzeniu projektów w obszarze automatyzacji testów i testów wydajnościowych dla systemów takich jak SAP, Salesforce, aplikacji webowych, mobilnych czy desktopowych, pracując z klientami z branży opieki zdrowotnej, hi-tech, motoryzacyjnej, a także handlu detalicznego, logistyki i produktów konsumenckich.

— Sii Polska pomaga przedsiębiorstwom przyspieszyć proces testowania i sprostać wyzwaniom związanym ze złożonym środowiskiem technologicznym i napiętym harmonogramem wydań oprogramowania – wyjaśnia Szymon Wróblak. — Pokrywamy wszystko – chmurowe i niestandardowe rozwiązania webowe, aplikacje mobilne i kompleksowe aplikacje desktopowe oraz oprogramowanie dla przedsiębiorstw, takie jak SAP czy Salesforce. Zapewniamy ciągłą integrację i wdrażanie, realizację testów rozproszonych oraz zarządzanie danymi testowymi — komentuje.

Sii Polska zapewnia:

 • Quality at Speed – dzięki innowacyjnym rozwiązaniom testowym firmy Tricentis
 • Performance at Scale – dzięki zaawansowanej inżynierii wydajności, która obejmuje ciągłe monitorowanie systemu
 • Usługi konsultingowe, które zoptymalizują potrzeby klientów w zakresie testowania i automatyzacji

Jako czołowy dostawca usług IT, inżynieryjnych, cyfrowych i BPO w Polsce, Sii oferuje szeroki zakres usług testowania, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą, a także integracji i utrzymania systemów. Dzięki kompleksowej ofercie, eksperci Sii realizują projekty dla kluczowych światowych firm, w tym również w obszarze systemów wbudowanych, analityki biznesowej, Dynamics 365, Office 365, Salesforce, SAP, usług szkoleniowych, digital, e-commerce, outsourcingu procesów biznesowych, Agile i Atlassian, cyberbezpieczeństwa, starszych systemów i innych.

Dowiedz się więcej o ofercie Sii w zakresie rozwiązań Tricentis oraz inżynierii wydajności. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak jeszcze możemy poprawić wyniki Twojej firmy.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?