Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Pasje w Sii – Katarzyna Pięta – Sii Wrocław

Od samego początku mojej przygody w Sii jestem w zespole Administracji i Rozliczeń we  Wrocławiu – dołączyłam do ekipy we wrześniu 2011 roku.

Zaczynałam jako Asystentka ds. Administracji i rozdawałam uśmiechy w naszej recepcji, zajmowałam się sprawami biura, przepływem korespondencji i rozliczaniem delegacji biurowych. Stopniowo moje obowiązki się zmieniały, od prawie 2 lat jestem Specjalistą ds. Administracji i Rozliczeń. Opiekuję się Business Unitem Financial Services – w tym momencie odpowiadam za 5 klientów tego BU.

Najliczniejszą grupę stanowią inżynierowie pracujący dla jednego z banków – byłam odpowiedzialna za zatrudnienie tam pierwszego inżyniera z Sii, a dziś jest ich ponad 100! Obecnie moja rola polega głównie na zawieraniu umów z nowo zatrudnionymi osobami, sprawowanie nad nimi bieżącej opieki administracyjnej, weryfikacja ich czasu pracy oraz fakturowanie klientów.

Prawie 4 lata spędzone w Sii nauczyły mnie, że bardzo ważni są ludzie, z którymi codziennie spotykam się w pracy. Bez przyjacielskiej atmosfery pracowałoby się dużo trudniej. Poza tym ogromną wartością jest dla mnie wiedza, którą zdobyłam, wykonując swoje codzienne biurowe obowiązki.

Patrząc na moje codzienne obowiązki i moje zajęcia poza pracą – mogłoby się wydawać, że zostałam stworzona do papierkowej roboty! 🙂 Po pracy przesiadam się do domowego biurka, gdzie czas wolny poświęcam na tworzenie rozmaitych papierowych historii: pasjonuje mnie scrapbooking. Pozytywne emocje, wspomnienia, ciepłe myśli zamykam w okolicznościowych kartkach, przestrzennych ramkach na zdjęcia, ręcznie robionych lub zdobionych albumach, upominkach, dekoracyjnych pudełkach i… mogłabym wymieniać i wymieniać.

Pasja ta rozkręciła się na dobre 2 lata temu, kiedy to pierwszy raz uczestniczyłam w warsztatach kartkowych. Potem chodziłam na nie coraz częściej – poznawałam nowe techniki, narzędzia i materiały. Dziś mogę się pochwalić całkiem sporym papierowym dorobkiem. Zaczęłam prowadzić blog, gdzie publikuję opisy moich prac oraz ich zdjęcia. Kiedyś raczej nieśmiały i niedostępny, dziś mój blog jest publiczną galerią mojej manufaktury – zachęcam do zajrzenia! W marcu tego roku założyłam fanpage, gdzie na bieżąco udostępniam zdjęcia gotowych „piętnych” (= pięknych by Pięta) projektów lub kolejnych etapów ich tworzenia. Upublicznienie mojego portfolio spowodowało, że teraz tworzę nie tylko dla siebie, ale i dla innych – wszystkich zainteresowanych zapraszam! Raz po raz zgłaszają się do mnie kolejne osoby, które chciałyby podarować komuś ręcznie zrobioną kartkę czy album. To dla mnie ogromne wyróżnienie! Do każdego zadania podchodzę tak samo poważnie – staram się, aby każdy z moich projektów był wyjątkowy i osobisty. Gdy nie znam osoby, która ma zostać obdarowana papierowym upominkiem mojego autorstwa, pytam o jej imię, zainteresowania, preferencje – tak, aby końcowy efekt cieszył nie tylko oko, ale i serce. 🙂 Kolejnym krokiem w rozwijaniu mojej pasji jest poprowadzenie autorskich warsztatów – i ten plan rysuje się coraz wyraźniej!

 

Sii_Wroclaw_Kasia_Pieta

Kasia Pięta, Specjalista ds. Administracji i Rozliczeń – Sii Wrocław

Career path:
  • Asystentka ds. Administracji
  • Specjalista ds. Administracji i Rozliczeń

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?