Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Ponad 2 500 rekomendacji rocznie – pracownicy Sii Polska chętnie korzystają z programu poleceń

Program „Poleć Znajomego do Sii” coraz bardziej zyskuje na popularności. Do zespołu rekrutacji Sii rocznie spływa ponad 2 500 rekomendacji. Tylko w 2019 roku dzięki poleceniom dołączyło do firmy blisko 500 specjalistów 

Od startu programu „Poleć Znajomego do Sii” minęło już 10 lat. Obecnie ok. 35% nowo zatrudnionych pochodzi właśnie z systemu poleceń, który generuje największą ilość zatrudnień w firmie. Zwewnętrznej ankiety przeprowadzonej wśród pracowników polecających znajomych do Sii wynika, że motywacje do rekomendowania  różne  to m.in. przekonanie, że Sii to dobry pracodawca, świetna atmosfera czy chęć pomocy w znalezieniu lepszej pracy innym. 

– Program poleceń to nie tylko plusy związane z bonusami finansowymi. Przede wszystkim to możliwość budowania społeczności Power People w oparciu o swoich znajomych. Połączenie fantastycznej atmosfery i ludzi, z którymi chce się przebywać na co dzień, jest bardzo budując– mówi Maciek Szałapski, Junior Delivery Manager w Sii Polska. 

Osoby, które kiedyś zostały polecone do pracy w Sii, rekomendują swoich znajomych, którzy swoimi umiejętnościami zasilają zespoły projektowe. 

– Byłem już w roli poleconego i polecającegoz Sii związany jestem już od niemal 7 lat. Pamiętam dzień, w którym w luźnej rozmowie z kolegą, który pracował już wtedy w Sii, wspomniałem, że chciałbym zmienić pracę. Wtedy po raz pierwszy usłyszałem o programie, który umożliwia rekomendowanie kandydatów do pracy. Po paru dniach zostałem zaproszony na rozmo rekrutacyjnąna której okazało się, że mam wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby dołączyć do zespołu. Rozpocząłem nową przygodę zawodową w Sii. Po tych kilku latach stwierdzam, że to miejsce, w którym mogę zarówno pracować, jak i realizować swoje pasje. Zawsze mogę liczyć na wsparcie współpracowników. Czuję się tutaj jak w drugim domu – mówi Dawid Kiliński, Lider zespołu. 

Dzięki programowi „Poleć Znajomego do Sii” firma może dotrzeć również do osób, które nie szukają aktywnie pracy. Zadowoleni i usatysfakcjonowani pracownicy są najbardziej wiarygodnymi ambasadorami Sii 

Do pracy w Sii mogą również rekomendować specjalistów osoby niezwiązane z firmą. Polecać znajomych można zarówno na stanowiska techniczne, jak i back office’owe do działów: Sprzedaży, Rekrutacji, HR, Administracji, Marketingu czy Księgowości. Za zatrudnienie polecający może otrzymać bonus do 4 000 zł, a w przypadku pilnych potrzeb rekrutacyjnych nawet do 8 000 zł. Znajomych można polecać na konkretne stanowisko, jak i bez określania roli. 

Znasz kogoś, kto szuka nowych wyzwań i ciekawych projektów? Dowiedz się więcej o programie „Poleć Znajomego do Sii” tutaj. 

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?