Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Press Room – nowa podstrona serwisu sii.pl

Każdy, kto chce być na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami ma wiele możliwości, aby szybko do nich dotrzeć. Jednym ze sposobów jest skorzystanie z podstrony z aktualnościami o firmie.

 

Miło nam poinformować, że nasza strona ciągle się rozwija. Na fali popularności oficjalnego profilu Facebook Sii Polska (https://pl-pl.facebook.com/Sii.Polska) i zamieszczanych tam informacji, postanowiliśmy utworzyć dedykowaną podstronę, która pozwoli na obszerniejsze zaprezentowanie wydarzeń z życia firmy, zamieszczanie wywiadów z pracownikami, informacji o nadchodzących i minionych eventach oraz o przyznanych nagrodach czy wyróżnieniach. Jedną z głównych korzyści tej podstrony jest możliwość szybkiego informowania o nowościach zachodzących w naszej firmie, jak również utworzenie bazy informacji, do której zawsze można powrócić – wszystko dla wygody naszych odbiorców. Docelowo „Press Room” ma być miejscem publikacji naszego kwartalnego newslettera.

Tym bardziej jest nam miło poinformować o powstaniu nowej podstrony, z uwagi na to, że stworzył ją dział Marketingu & Sales Support Sii, przy współpracy z praktyką Digital. Praktykę tworzą web designerzy, web developerzy, graficy z doświadczeniem webowym i mobilnym oraz specjaliści ds. user experience, usability i SEO.

Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco z nowościami ze świata Power People – zapraszamy na „Press Room”. 🙂

 

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?