Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Ryk silnika, tor wyścigowy – witaj w bajce Embedded Automotive!

Sii Polska w nowym projekcie R&D wzięła na warsztat bezpieczeństwo i niezawodność komunikacji Vehicle-to-Vehicle i Vehicle-to-Infrastructure. Wszystko to zostało osadzone w miniaturowych realiach świata automotive, rodem z marzeń każdej dziewczynki i każdego chłopca jako tor samochodowy z mknącymi pojazdami!

Inżynierowie Sii Polska zaangażowali się w nowy projekt R&D i już w nadchodzącym okresie zaprojektowane przez nich demo ma zostać zaprezentowane na szeregu branżowych targów. Myśl przewodnia i główny cel projektu? Przyciągnięcie uwagi zainteresowanych osób do tematyki bezpieczeństwa komunikacji oraz kompetencji firmy w danym zakresie. Nasi specjaliści zaprezentują przygotowane demo na targach embeddedowych na stoisku firmy GreenHills, która dostarcza im niezbędne do pracy narzędzia developerskie.

Sii Polska, trafiła na rzetelnego partnera biznesowego. Przy realizacji tego projektu specjaliści będą mieli okazję na poznanie systemu operacyjnego czasu rzeczywistego, który spełnia jedne z najbardziej restrykcyjnych certyfikacji – Common Criteria na poziomie: Evaluation Assurance Level (EAL) 6+.

Współpraca z GreenHills w kwestiach dostarczania niezbędnych narzędzi developerskich jest nieprzypadkowa. Ich oprogramowanie jest wykorzystywane w najbardziej wymagających dziedzinach przemysłu – między innymi w branży lotniczej. Dostarczają oni systemy dla najnowszych generacji samolotów, takich jak: Airbus A380, Boeing 777, Boeing 787, Lockheed Martin F-35 Joint Strike Fighter, F/A-22, Eurofighter Typhoon, Lockheed Martin F-16, czy śmigłowców jak: Northrop Grumman UH-1Y i AH-1Z helicopters, Rockwell Collins RQ-7B Shadow UAS.

Co więcej jedna z platform zaprojektowanych przez firmę jest szeroko wykorzystywana w branży Automotive. Na co dzień – każdy kierowca znajdzie w swoim pojeździe rozwiązania związane z systemami aktywnego bezpieczeństwa (ang. Active Safety) czy Infotainment.

Przekrój działań przedsiębiorstwa jest niezwykle rozległy, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów. Może się ono pochwalić certyfikatami z wielu obszarów. Systemy GreenHills spełniają szereg dedykowanych certyfikatów jak np.: IEC 61508 (elektronika), IEC 61513 (energia jądrowa), IEC 61511 (kontrola procesów) czy klasy II i klasy III systemów operacyjnych w urządzeniach medycznych.

Projekt realizowany przez specjalistów z Sii jest wymagający, ale pozwala poznać wiele nowych rozwiązań i ciekawych aspektów działania w branży Automotive. W trakcie jego realizacji nie da się nudzić! Udział w nim dostarcza ogromną dawkę wiedzy, frajdy a przede wszystkim zabawy zaangażowanym osobom! Co więcej – teraz możesz być jedną z nich!

Obecnie poszukujemy dwóch inżynierów, chcących zaangażować się w realizację prac projektowych „po godzinach”.
Dlatego też jeżeli:

– Jesteś specem od wizualizacji, wiesz co to UX, używałeś C++ i nie obcy ci jest QT;

– Znasz się na low level embedded, jesteś zaprzyjaźniony z C++ i wiesz co to UDP, TCP/IP i chcesz zaangażować się w ten projekt, zgłoś się na adres: [email protected]

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Embedded Team

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?