Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Sii Łódź zatrudnia już ponad 200 inżynierów!

Sii, jedna z najszybciej rozwijających się firm IT i inżynierii przemysłowej w Polsce, powiększa swój zespół w Łodzi. W grudniu liczba zatrudnionych inżynierów przekroczyła 200 osób, a sam oddział obchodził 5. rocznicę obecności na lokalnym rynku. Aktualnie Sii Polska zatrudnia ponad 3 200 specjalistów w kraju.

Pamiętam, że kiedy otwieraliśmy oddział w Łodzi, deklarowaliśmy zatrudnienie na poziomie 80 osób. Dzisiaj, jest nas ponad 200. Rozwój ten zawdzięczamy przede wszystkim ekspertom technologicznym, którzy razem z nami tworzą Great Place To Work – mówi Maciej Topczewski, dyrektor Sii Łódź.
Oddział planuje dalsze zwiększanie zatrudnienia, na które w pierwszej kolejności mogą liczyć programiści back-end i front-end, testerzy automatyczni i manualni, administratorzy systemów oraz analitycy biznesowi.

Rok 2017 był czasem intensywnego rozwoju dla łódzkiego oddziału Sii. Powiększenie zespołu o 80 specjalistów wiązało się również z poszerzeniem przestrzeni biurowej, która aktualnie liczy 1500mi zajmuje 3 piętra przy ulicy Stefana Kopcińskiego 79. Maciej Topczewski dodaje – Komfortowe i nowoczesne biuro to nasza wizytówka. Często gościmy klientów z całego świata, którzy doceniają nie tylko naszą siedzibę, ale również walory Łodzi. Wyjątkowość tego miejsca, bogata infrastruktura, obecność wykwalifikowanych specjalistów i gościnność mieszkańców Łodzi pozwala nam optymistycznie patrzeć na rozwój Sii w regionie w kolejnych latach.

Na co dzień inżynierowie Sii realizują zaawansowane technologicznie projekty dla ponad 200 klientów reprezentujących wiele sektorów, m.in.: finansowy, ubezpieczeniowy, energetyczny, telekomunikacyjny, logistyczny, handlu detalicznego, lotniczy, high-tech, mediowy itd. Sii skupia swoje kompetencje techniczne wokół Centrów Kompetencyjnych. Są to wysokospecjalistyczne jednostki dedykowane konkretnym technologiom, takim jak: Testy, Digital, SharePoint, Dynamics365, Business Intelligence, SAP, Salesforce, Systems Legacy, IT Operations, Inżynieria, a także Szkolenia.

Sii oferuje komfortowe warunki pracy oraz stawia na rozwój pracowników i wsparcie ich pasji. Nie brakuje także integracji zespołowych oraz działań CSR-owych. W tym roku dużym zainteresowaniem cieszyły inicjatywy związane z Sii Power Volunteers takie jak „Podziel się koszulką” czy „Siiowy Świat Bajek”. Ostatnia akcja miała na celu stworzenie przez pracowników Sii książki z bajkami dla dzieci. Głównym tematem każdej bajki była jedna z piętnastu wartości firmy. Całkowity dochód ze zbiórki został przeznaczony na opiekę i rehabilitację podopiecznych Fundacji Dom w Łodzi.

Oddział zapowiada zwiększenie liczby miejsc pracy w ciągu 2018 roku do 300 osób. Sii planuje również kolejne wzrosty zatrudnienia w skali kraju oraz otwarcie nowych projektów na arenie międzynarodowej. Więcej o pracy w Sii dowiesz się na www.kariera.sii.pl.

 

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?