Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Sii – największa umowa najmu w Trójmieście

Łączna powierzchnia nowego biura Sii po podpisaniu umowy wynosi 2700 m2. Firma zajmie 3 piętro połączonych budynków Olivia Point i Olivia Tower. Dzięki temu Sii będzie funkcjonować na jednej kondygnacji, bez konieczności przechodzenia pomiędzy piętrami. To już czwarte powiększenie powierzchni biurowej firmy. Początkowo, w 2008 roku, Sii wynajmowało biuro o powierzchni 80m2 w wieżowcu na ul. Heweliusza, gdzie wraz ze wzrostem wynajmowała kolejne metry kwadratowe. W 2010 roku firma podjęła decyzję o zmianie biura na Biała-Office. Ze względu na olbrzymi dynamizm wzrostu firma ostatecznie przeniosła się do OLIVIA GATE, gdzie wynajęła powierzchnię biurową o początkowej wielkości 1200 m2, a po około roku łączna wielkość biura osiągnęła 1800 m2.
Jesteśmy najbardziej dynamicznie rozwijającą się firmą IT w Polsce. W wyborze budynku skupiamy się przede wszystkim na dogodnej dla inżynierów i klientów  lokalizacji, nowoczesnej infrastrukturze i systemach bezpieczeństwa  oraz przyjaznych warunkach dla naszych pracowników. Nowa powierzchnia w budynkach Point i Tower będzie w naszej ocenie spełniać wszystkie te warunki. – powiedział Michael Desmurs, dyrektor gdańskiego oddziału Sii.

– Firma Sii rozważała różne opcje, ostatecznie jednak zdecydowała się na kontynuowanie rozwoju  w Olivia Business Center. Powiększenie powierzchni Sii wiąże się z relokacją w ramach parku biurowego do zupełnie nowych powierzchni biurowych, które będą przygotowywane pod aktualne potrzeby Sii.– powiedział Mariusz Wiśniewski, szef biura CBRE w Trójmieście.

Sii to najszybciej rozwijająca się firma świadcząca usługi outsourcingu IT i inżynierii w Polsce. Zatrudnia ponad 1300 inżynierów. Wspiera klientów w zakresie analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą oraz integracji i utrzymania systemów. Spółka Sii znalazła się na 15 miejscu na prestiżowej liście Europe’s 500 – najszybciej rozwijających się prywatnych przedsiębiorstw w Europie.

Oddział Sii w Gdańsku zatrudnia już ponad 420 pracowników i tym samym jest jednym z trzech największych pracodawców z sektora IT na Pomorzu. Gdański oddział  rekrutuje miesięcznie średnio 15 specjalistów. Firma poszukuje inżynierów na wszystkich poziomach zaawansowania w kompetencjach technicznych – od studenta do Kierownika Projektu z wieloletnim stażem. Pomimo bardzo dynamicznego wzrostu firma nadal  stawia na te same wartości, które od początku istnienia Sii sprawiają, że firma jest pracodawcą docenianym przez pracowników. Zadowolenie to znajduje potwierdzenie w ogólnopolskich badaniach. W  zestawieniach tygodnika „Computerworld” w 2012 i 2013 Sii otrzymała tytuł Najlepszego Miejsca Pracy IT w Polsce. W maju 2013 znalazła się też wśród 50 najlepszych pracodawców IT w Polsce w badaniu TOP 50 „IDEAL EMPLOYER” 2013 Student Survey.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?