Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Sii po raz 3-ci najlepszym dostawcą usług IT w sercu Europy

Rozdano nagrody CEE Shared Services & Outsourcing Awards! Wyróżnienia przyznano w 25 kategoriach – za wybitne osiągnięcia w sektorze usług wspólnych i outsourcingu w Europie Środkowej i Wschodniej.

CEE Shared Services & Outsourcing Awards to konkurs organizowany przez grupę Biznes Polska. Ma on na celu wyróżnienie najlepszych firm sektora usług wspólnych i outsourcingu w regionie CEE.

Kapituła konkursowa, która przyznała Sii tytuł „Najlepszego dostawcy usług IT – w Polsce” już trzeci rok z rzędu, brała pod uwagę m.in. doskonałe wyniki finansowe firmy (30% wzrost w ostatnim roku), rozwój technologiczny (Sii posiada własny mobilny Test Lab i jako jedyny dostawca w Polsce współpracuje z firmą Experitest, wiodącym producentem oprogramowania do testów mobilnych), a także projekty, jakie Sii realizuje  dla klientów m.in. z Kanady, USA, Japonii, Wielkiej Brytanii czy krajów skandynawskich. Jednym z takich projektów jest realizacja we współpracy z amerykańską firmą Green Hills Software dla branży motoryzacyjnej, dotycząca komunikacji pomiędzy pojazdami oraz pojazdami a infrastrukturą.

Gala finałowa 6. edycji konkursu CEE Shared Services & Outsourcing Awards odbyła się 1 lutego w Warszawie. Tradycyjnie poprzedziły ją tematyczne panele dyskusyjne. W wydarzeniu wzięło udział ponad 300 przedstawicieli kadry zarządzającej firm z 23 krajów.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie wydarzenia. Zapraszamy również do obejrzenia galerii zdjęć na stronie www oraz profilu Facebook organizatora.

CEE Shared Services & Outsourcing AwardsCEE Shared Services & Outsourcing Awards 2017

Nagrodę w imieniu Sii Polska odebrał Krzysztof Krężel, Chief Operating Officer w Sii Polska.

Sii Polska świadczy usługi z zakresu rozwoju oprogramowania, Service Desk i User Support, infrastruktury IT, inżynierii, BPM, aplikacji i rozwiązań pod klucz, Dynamics 365, Office 365, Salesforce, SAP, systemów legacy, testów i zapewnienia jakości, a także UX i BI. Wśród klientów Sii znajdziemy między innymi takie firmy jak: Dollar Financial Group, ThyssenKrupp, Fresenius, ScalePoint, Widex, Sabre i wielu innych.

 

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?