Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Sii po raz drugi sponsorem konferencji 600Minutes Executive IT

600Minutes Executive IT to konferencja, podczas której managerowie branży IT z największych firm skandynawskich wymieniają się wiedzą. Sii po raz kolejny dołączyło do grona sponsorów tego prestiżowego wydarzenia. – Skandynawia jest strategicznym kierunkiem rozwoju dla Sii na nadchodzące lata jeśli chodzi o rynki międzynarodowe – mówi Grzegorz Brzostowski z Sii.

600Minutes Executive IT to jedno z najważniejszych wydarzeń dla osób zarządzających z branży IT, które odbędzie się 14 marca w Sztokholmie. Sii po raz drugi dołączyło do grona sponsorów tego wydarzenia, obok takich firm, jak IBM, Fujitsu, Cypro czy KPMG. – Decyzja o wzięciu udziału w kolejnym evencie z cyklu IT Executive poparta jest dobrymi wrażeniami z podobnego eventu w Danii jesieni zeszłego roku. Co więcej, edycja sztokholmska to flagowy event organizatora Management Events gromadzący blisko 350 prelegentów. Liczymy  zatem na ciekawe dyskusje i duże zainteresowanie ofertą Sii – mówi Grzegorz Brzostowski, Media & Services Business Unit Director w Sii.

Konferencja to okazja na zbudowanie trwałych relacji z potencjalnymi partnerami biznesowymi z największych firm skandynawskich. – Obok DACH to właśnie Skandynawia jest strategicznym kierunkiem rozwoju dla Sii na nadchodzące lata jeśli chodzi o rynki międzynarodowe. Do tej pory naszym głównym partnerem w tym regionie była Dania, gdzie w krótkim czasie udało nam się nawiązać współpracę z 6 renomowanymi klientami. Podobny potencjał dostrzegamy na rynku szwedzkim, który w wielu rankingach wskazywany jest jako bardzo innowacyjny w zakresie nowych projektów i pomysłów związanych z IT, a równocześnie, podobnie jak reszta regionu, boryka się z ograniczonym dostępem do personelu do ich realizacji – wyjaśnia Brzostowski.

Podczas tegorocznej edycji wydarzenia Sii będzie również gospodarzem spotkania Hosted Roundtable. Jest to rodzaj moderowanego panelu dyskusyjnego, w którym zaproszone osoby mogą wymieniać się spostrzeżeniami, doświadczeniami i wątpliwościami w kontekście ustalonego tematu przewodniego. Ekspert-moderator dba o przebieg debaty i kieruje nią, dotykając najistotniejszych elementów omawianego zagadnienia, podpowiadając ważne kwestie i stymulując aktywność wszystkich uczestników. Jest to demokratyczna forma dyskusji, swego rodzaju moderowana burza mózgów, w której każdy ma równe prawo wypowiedzi.

Za Hosted Roundtable, przy którym spotykają się z reprezentanci największych spółek skandynawskich, odpowiedzialny będzie Władysław Bultrowicz, Service Deliver Manager w gdańskim oddziale Sii. – Tym razem będziemy dyskutować o zaletach i wadach nearshoringu i offshoringu. Nasi partnerzy podzielą się swoimi wrażeniami ze współpracy z dostawcami IT. Odpowiemy na ich wątpliwości, wspólnie wyciągniemy wnioski i zaproponujemy nasze wypracowane rozwiązania jako dojrzałego partnera IT – mówi Bultrowicz.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?