Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Sii podwójnym wygranym w rankingu Lista 500 dziennika Rzeczpospolita – największych i najlepszych polskich przedsiębiorstw

Firma Sii Polska największy dostawca usług IT i inżynieryjnych Polsce, została laureatem nagrody „Orły Rzeczpospolitej”. Spółka zdobyła także wyróżnienie w kategorii „debiut” na liście 500 największych i najlepszych przedsiębiorstw na polskim rynku. Nagrodę w imieniu Sii odebrał Krzysztof Krężel, Chief Operating Officer, podczas uroczystej gali, która odbyła się 18 czerwca w Warszawie.

Nagrody Orły Rzeczpospolitej przyznano tradycyjnie w czterech kategoriach: handel i usługi niefinansowe, nowe technologie, usługi finansowe i przemysł. Firma Sii została najlepszą firmą w kategorii nowe technologie. Sii otrzymało także wyróżnienie w kategorii „debiut na liście 500 dziennika Rzeczpospolita.

Jesteśmy zaszczyceni tym prestiżowym wyróżnieniem. Jest ono potwierdzeniem skuteczności naszych działań jako dostawcy usług i rozwiązań IT i inżynierii w Polsce. Nasze wyniki w poprzednich latach pokazały, że strategia stawiająca na reinwestowanie zysków a także ciągły rozwój ludzi przynosi pozytywne skutki. Wraz ze wzrostem przychodów w zeszłym roku obrotowym na poziomie 31% i generowaniem zysku na poziomie 62 mln zł brutto jesteśmy na czele spółek sektora IT w Polsce jeśli chodzi o tempo wzrostu. Ten sukces był możliwy dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy całej naszej firmy, za co z tego miejsca chciałbym wszystkim podziękować – powiedział Krzysztof Krężel, COO Sii, który odebrał nagrodę w imieniu firmy.

Nagroda Orłów Rzeczpospolitej jest przyznawana od 2003 roku przy okazji ogłoszenia, przygotowywanej przez dziennik Rzeczpospolita, listy 500 największych i najlepszych firm działających w Polsce. Podczas tworzenia zestawienia, wzorowanego na amerykańskiej liście Fortune Top 500, pod uwagę brane są wzrost i dynamika rozwoju. O tym, kto zostanie uhonorowany tym prestiżowym wyróżnieniem decyduje kapituła konkursowa na podstawie wskaźników, które określają efektywność i stabilność firmy oraz jej zdolność do rozwoju. Nagradzane są te przedsiębiorstwa, które w mijającym roku wyróżniały się w tym zakresie ponadprzeciętnymi wynikami i rosły szybciej niż cała gospodarka.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?