Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Sii Polska partnerem Google Cloud

Sii Polska od wielu lat dostarcza rozwiązania chmurowe ponad 200 klientom z Polski i ze świata. Teraz Sii dołącza do programu Google Cloud Partner Advantage jako certyfikowany partner usług. Dzięki nowemu partnerstwu Sii stanie się jednym z najbardziej wszechstronnych dostawców tego typu usług na rynku.

Chmura to bezpieczna, wydajna i efektywna kosztowo infrastruktura. Dzięki włączeniu najbardziej zaawansowanych rozwiązań Google Cloud do swojego portfolio, Sii Polska może pochwalić się unikalnymi kompetencjami i jedną z najbardziej kompletnych ofert w obszarze chmury obliczeniowej.

– To partnerstwo to dla nas zupełnie nowy rozdział. Teraz, dzięki nowym, wiodącym na rynku rozwiązaniom, jesteśmy w stanie jeszcze lepiej dopasować ofertę do wymagań naszych klientów. Jestem też przekonany że za 2-3 lata głównym strumieniem prac będzie migracja z jednej chmury do drugiej i uważam, że kompetencje i doświadczenie w obszarze rozwiązań oferowanych przez największych graczy będą naszą przewagą konkurencyjną – mówi Michał Kopczyński, Dyrektor Centrum Kompetencyjnego Google Cloud Platform w Sii Polska.

Jeszcze więcej rozwiązań dla Modern Workplace

Dzięki partnerstwu, klienci Sii Polska będą mogli skorzystać z zupełnie nowych usług, doskonale przystosowanych do budowania środowiska modern workplace, które od początku tworzone były z myślą o pracy zespołów rozproszonych, takich jak:

  • Google Cloud – środowisko chmurowe, pozwalające na uruchamianie maszyn i usług bez posiadania własnej infrastruktury serwerowej.
  • Google Workspace – pakiet narzędzi biurowych od Google, czyli aplikacji, które pozwalają pracować na dokumentach, arkuszach danych i prezentacjach oraz usług wideokonferencji takich jak Google Meet.

– Zależy nam na dostarczaniu technologii, usług i partnerstw, których organizacje potrzebują do przeprowadzenia cyfrowej transformacji z Google Cloud. Jesteśmy dumni, że możemy powitać Sii Polska w naszym ekosystemie i nie możemy się doczekać współpracy, która pomoże organizacjom w przeprowadzeniu cyfrowej transformacji za pomocą Google Cloud i Google Workspace – mówi Marta Matysiak, Strategic Partner Manager w Google Cloud.

Sii będzie wspierać klientów we wszystkich działaniach i procesach związanych z oprogramowaniem Google Workspace, w tym:

  • Tworzeniu specjalnie do tego przeznaczonych przestrzeni (Intranet) z możliwością wspólnej pracy i wymiany informacji pomiędzy pracownikami.
  • Rozwoju aplikacji przez rozszerzanie ich funkcjonalności dzięki wdrażaniu szytych na miarę dodatków.
  • Adopcji i zarządzaniu rozwiązaniami.

Użytkowników swoich rozwiązań chmurowych Sii Polska wesprze w modelu 24/7.

Przyszłość w chmurze

Według najnowszych danych wydatki na chmurę zarówno publiczną, jak i prywatną w Polsce stale rosną i wszystko wskazuje na to, że dynamika rozwoju tego obszaru będzie stale rosła. Nie bez powodu migracja do tego typu rozwiązań jest naturalnym kierunkiem rozwoju dla większości przedsiębiorstw.

Chmura wspiera procesy cyfrowej transformacji, podnosi poziom bezpieczeństwa i przyczynia się do obniżenia kosztów prowadzenia działalności. To także elastyczność, zwinność i możliwość szybkiego reagowania na zmiany rynkowe. Przyszłość to jednak nie tylko migracja do chmury, ale też migracja między nimi, a Sii Polska dzięki nowym rozwiązaniom Google Cloud jest kompetentnym partnerem w tym obszarze.

Z perspektywy Sii istotne znaczenie mają także plany inwestycyjne Google, który zapowiedział, że w 2021 roku uruchomi w Polsce region Google Cloud. Stworzenie w regionie takiej infrastruktury, w połączeniu z kompetencjami Sii zapewni w przyszłości klientom dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań.

Skontaktuj się z naszymi ekspertami, aby dowiedzieć się więcej o korzyściach płynących z migracji do chmury.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?