Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Sii Polska po raz kolejny „Gwiazdą” Employer Branding Stars! Znamy już zwycięzców tegorocznej edycji prestiżowego rankingu EBI!

Employer Branding Institute (EBI) to jedna z pierwszych agencji employer brandingu w Polsce będąca obecnie liderem w swojej branży. W tegorocznym badaniu EBI, Sii Polska uzyskała wysoki wynik 68% zdobywając status tytułowej „Gwiazdy”. W praktyce oznacza to, że firmę można określić jako organizację dbającą o budowanie silnej marki pracodawcy.

Odznaczenie Employer Branding Star ma dla Sii Polska szczególną wartość z uwagi na kryterium determinującym o jego przyznaniu. Jak podaje Organizator, nagrody oparte są wyłącznie na danych, w związku z czym zwycięskie firmy to realnie najlepiej zarządzane marki pracodawców.

Poza zdobyciem tytułu Employer Branding Star, otrzymaliśmy również specjalne odznaczenia w kilku kategoriach, umacniając swój wizerunek na tle najlepszych polskich pracodawców. W tegorocznej edycji rankingu, możemy poszczycić się wyróżnikami w następujących obszarach:

  • Developing employees
  • Candidate experience 
  • Empowering employees
  • Employee recognition

Ogromną radość sprawia nam otrzymywanie wyróżnień w kategoriach, które dotyczą naszych Power People. To dla nas kolejny dowód na to, że każdego dnia realizujemy jeden z głównych celów Sii Polska jakim jest zadowolenie pracowników, którzy są kluczową wartością firmy.

Chciałbyś przyczynić się do osiągania podobnych wyników w kolejnych prestiżowych konkursach i rankingach? Sprawdź aktualne oferty pracy i dołącz do nas!

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?